אופני ימאהה ואופני Hero Honda

רכיבה על אופניים היא הטירוף האחרון, בעיקר בקרב בני הנוער. רכיבה על האופניים היא סמל לסגנון, חופש וניידות. כשאתה נוהג באופניים זה נותן לך את ההרגשה השונה על הכבישים. רוב האנשים מעדיפים את הרוכבים הדו-גלגליים במיוחד בערי מטרו בשל גודלם הקטן והניתן לניהול, תחזוקה נמוכה ותמחור. ישנם מותגי אופניים רבים זמינים בשוק. שני מותגי האופניים המועדפים ביותר בהודו הם אופני ימאהה ואופני Hero Honda.

אופני ימאהה ואופני Hero Honda הם מותגי האופניים הדו-גלגליים המפורסמים והפופולריים ביותר בהודו. אופני ימאהה ידועים במראה המסוגנן שלהם כאשר אופני הירו הונדה מוכרים על ידי האיכות והעמידות שלהם. שני הענקים מתמודדים זה עם זה בדו-קרב.

קווי הכותרת של כל מותג מראים את הביטחון של המוצר שלהם. גיבור הונדה אומר Dhak Dhak Go איפה כמו שימאהה אומר כן! ימאהה. שני המותגים משתמשים באסטרטגיות משכנעות כדי לקדם את המותגים שלהם כמו Hero Honda תמך בכוכב העל כמו Hrithik Roshan וארבעת קריקטרים ​​אחרים כמו Virender Sehwag, Mohammad Kaif, Yuvraj Singh ו- Zaheer Khan כשגרירי המותג שלה, כאשר ימאהה החתימה את ג’ון אברהם כשגריר המותג שלה.

Splendor וימאהה הם האופניים המצוינים לפי הביצועים, המנוע, המראה והתכונות שלהם. Splendor שולט בלבבות הצרכנים ההודיים מהשנים האחרונות. זהו מותג האופניים הנמכר ביותר בהודו ומנצח את כל שיאי המכירה. Yamaha Crux הוא המושך במראה, נותן לך את הרכיבה הנוחה ומגיע עם תג המחיר המגניב.

הבה נשווה את ה-Splendor וימאהה לפי הביצועים, התכונות והמחיר. Splendor מופעל על ידי 97.2 סמ”ק וימאהה crux על ידי 106 סמ”ק. לשניהם קיבולת דומה של מיכל הדלק 11 ליטר ומשויכת למנוע 4 פעימות מקורר אוויר. האורך והרוחב של Splendor הם 1950 מ”מ ו-720 מ”מ, כאשר כמו Yamaha crux יש 2000 מ”מ ו-735 מ”מ. המשקל הכולל של ה-Splendor הוא 109 ק”ג, לעומת זאת, ל-Yamaha crux יש משקל של 103 ק”ג.

ימאהה crux מגיע עם תג המחיר של Rs 35, 000 בערך ואילו מחיר אופני Splendor הוא Rs. 40,000 ואילך. אין הרבה הבדל במחיר של שני האופניים. בואו ליהנות מהנסיעה שלכם עם האופניים לפי הטעם והתקציב שלכם.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *