אזהרה לבעלי רכב! אם לא תעשה את זה, זה יעלה לך 20 אלף לירה.

לחץ כדי לראות את שאר החדשות

אחת הבעיות של בעלי רכב בחודשי החורף היא מערכת קירור המנוע. מומחים מציינים כי יש לבדוק באופן קבוע את רמת האנטיפריז ולהוסיף אם היא נמוכה.

לדברי קמוסונהבר, אחד הסוחרים של אזור התעשייה סיירט, מוסא אניל ילדיז, אמר כי אנטיפריז הוא התחזוקה החשובה ביותר שיש לבצע בחורף.

בהצהרה כי חומר מונע קפיאה הוא אחד הגורמים החשובים ביותר במניעת קפיאת מי המנוע, התפוצצות צינורות, ריקבון, חלודה של חלקי מתכת, הדגישה ילדיז שאם לא ימזגו חומר מונע קיפאון, מי המנוע יקפאו ומשאבת הסחרור תקפא. בלתי שמיש, מה שמוביל לעלויות אדירות.

תכונה מיוחדת של אנטיפריז היא שהוא עמיד לטמפרטורות קרות עד -56 מעלות. “שירות טכני חשוב נוסף שצריך לעשות בחודשי החורף הוא מסנן האבקה”, אמר ילדיז, מנהל העבודה באתר התעשייה. כידוע, אנו תמיד מפעילים את תנור החימום ברכב שלנו במהלך חודשי החורף כדי לשמור על חום הפנים ולשמור על החלונות בחוץ. מקיטור”.

יילדיז אמר שהמחמם מחובר למסנן האבקה ואם לא ישונה זה יגרום למחלה, והוסיף שעלות החלפת האנטיפריז ומסנן האבקה בערך 600-700 לירות וזה יהיה הפסד כספי אם לא יוחלף . לפחות 15-20 אלף לירה. ילדיז אמר גם כי שינויים תכופים מאריכים את חיי המכונית וחלקיה.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *