אישה ששתה הרבה אלכוהול ניסתה להתאבד על ידי עליה למנוע של המזגן

בסיסלי, אישה ששתה הרבה אלכוהול ניסתה להתאבד על ידי טיפוס על מנוע המזגן מול חלון ביתה. מכבי האש הצילו את האזרח שביקש לקפוץ מהקומה הרביעית ברגע האחרון בעזרת סולם. האישה שהופלה לא יכלה לעצור את דמעותיה במשך מספר דקות. הרגעים פועם הלב נתפסו במצלמות הטלפונים הניידים של האזרחים.

התקרית אירעה אתמול בסביבות השעה 16:00 במחוז שיסלי פריקוי. על פי ההנחה, אישה בשם ק.ס.מ, המתגוררת בדירה בקומה 4 בבניין, עלתה על מנוע המזגן מול החלון במצב אלכוהולי. אז ישבה האישה על אופנוע וניסתה להתאבד. האישה שישבה על האופנוע כשרגליה משתלשלות במשך דקות ריגשה לבבות.

“סראפ אני צריך לבוא?”

האזרחים שראו את האישה מנסה לקפוץ הודיעו למכבי האש ולצוותים הרפואיים. הכבאים ניסו לשכנע את הצעירה. בשעה זו שאל את הצעירה שעמדה להתאבד: “סראפ, אני אבוא?” הוא שואל. – ניסה להרגיע אותו. כשהבינו כי הצעירה עומדת לקפוץ, התערבו הכבאים במהירות בעזרת סולם.

אש הצילה את אשת ארקשם

הקבוצה הכניסה את האישה בשלווה לרכב ונסעה למטה. לאחר התקרית, הצעירה לא הצליחה לעצור את דמעותיה במשך מספר דקות ופונתה ליתר ביטחון לבית החולים. רגעי הפאניקה תועדו במצלמות הטלפון הנייד של האזרחים. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

הנה צילומים מהמקום;

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *