אנרגיה סולארית משמשת לקרוואנים בקירור

גֶרמָנִיָת עובד עם אנרגיה סולארית יצרנית מכוניות חשמליות הם מנועיםצָרְפָתִית רכב מקורר ספק שרו הגיע להסכם חדש. במסגרת ההסכם אוחדו שתי חברות מכוניות עם מקררים מונעי שמש הם יעבדו יחד כדי להשתפר.

הבדיקות יתחילו השנה

Sono Motors ו-Chereau, עם סך של 54 מודולים סולאריים 58.9 מ”ר הם מייצרים משאית קירור המשלבת מודולים סולאריים לרכב ביעילות גבוהה. פאנלים סולאריים ליחידת קירור הספק של עד 9.8 קילוואט מספקת וכך מספקת סונו מוטורס כ צריכת דלק 3400 ליטר יכול לספק ולמכונית 9 טון פליטת CO2 הוא חושב שהוא יכול למנוע את זה.

לארס לוהל, מוביל קו המוצרים של סונו מוטורס, אמר: “באמצעות שותפות זו, אנו נכנסים לשוק חדש עבור טכנולוגיה סולארית. המטרה שלנו היא להביא אנרגיה סולארית לכל רכב, ולכן אנו מציעים פתרון טכנולוגי המתאים למסה בנפח גבוה. ייצור דיזל המבוסס על טכנולוגיה חדשנית חיסכון באנרגיה עד 80% “ניתן לאבטח אותו”, אמר.

מפותח מותחן סולארי הוא יוצג ביריד ההובלות בהמשך השנה. ואז טיול לצרפת בספטמבר שרו הלקוח עובר תקופת ניסיון של מספר חודשים, במהלכה הם מנועיםבוחן מנבאים כגון רווח אנרגטי של רכב וחסכון בדלק, כולל תחזיות מזג אוויר ויעילות מערכת.לעשות בהברי DH
הערות ופרטים נוספים

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *