גנרטורים דיזל: יתרונות וחסרונות

האם אתה מתכנן לקנות דיזל גנרטור עבור ספקי הכוח שלך בזמן הפסקה? אם התשובה היא “כן”, אז אתה צריך לדעת מה היתרונות והחסרונות של גנרטורים דיזל. גנרטור זה משמש בדרך כלל לאספקת חשמל מתמדת במסגרת קיומם של פחות מכונות נעות הדורשות פחות תחזוקה ותיקונים.

הם מכשיר מסוים שהופך פונקציונלית לסולר לייצור חשמל. זה הליך שני חלקים שעובד במשותף על מנת לייצר אספקת חשמל. גנרטור הדיזל יכול לגרום לזרימת חשמל ללא הפסקה ללא דוקרנים וצניחות. גנרטור מסוג זה הוא מכונת ייצור החשמל הזולה ביותר המאפשרת לך את המחיר ההפעלה הטוב ביותר בהשוואה לבנזין, גנרטורים לגז טבעי ופרופאן.

להלן החסרונות והיתרונות ההכרחיים ביותר של גנרטורים מונעי דיזל לפני שתחליטו לרכוש אחד.

יתרונות:

1. דלק סולר הוא הרבה יותר זול מאשר כמה נוזלים פחמימניים אחרים. אם אתה משתמש בדיזל בגנרטורים, אתה יכול לחסוך 28-30 אחוז מעלות התפעול שלך. הכסף שהוצא על הסולר אינו גבוה מדי בשל יכולתו לייצר יותר אספקת חשמל בכמות דומה של קיבולת.

2. מחיר התחזוקה לגנרטורים דיזל זול יחסית לגנראטורים בנזין. בתנאים של מנועי שימון חומרי סיכה גם יחסכו לכם קצת כסף כמו מנועי בנזין.

3. בסוג זה של גנרטור, אספקת החשמל מספקת. אתה יכול לאפשר מגוון ייצור של 15Kw-200kw של גנרטורים דיזל.

4. מנועי הדיזל גם חזקים יותר ממנועי בנזין ומשאבי חשמל אחרים. פשוט התעדכן בתיקונים הרגילים כדי שתוכל להשתמש בו במשך שנים רבות.

5. באופן כללי, השריפה של מנועי דיזל נמוכה יותר מאשר גנרטורים אחרים. זה כולל גם את שעות העבודה הארוכות, כי זה יכול להתקרר במהירות בגלל מקורר אוויר מנועי מים.

6. גם גנרטורי הדיזל נגישים כמעט בכל סוג מבני אבל זה תלוי בדרישות ההספק שאתה מחפש. אתה יכול פשוט להשיג גנרטורים ניידים, גנרטורים ניידים, דיזל ביתיים ועוד סוגים נגישים בולטים של דיזל גנרטורים.

חסרונות:

1. גנרטורים תפעוליים של דיזל משמשים בדרך כלל ביישומי ייצור מכיוון שהם יכולים לפלוט כמויות מסוכנות של עשן מזיק במהלך תשישות. זה גם מייצר עשן גבוה יותר בהשוואה לכל מחולל דלק אחר.

2. האמת הבלתי נמנעת היא שגנרטורים מונעי דיזל חזקים יותר ממחוללי בנזין וגז טבעי.

3. מנועי דיזל אינם קלים להתחלה בהשוואה למנוע גז, במיוחד כאשר מזג האוויר קר. מנועי דיזל נוכחיים מפעילים את אטמי הזוהר ואת גופי החימום כדי להתחיל את המנוע. היחידות מחממות את גלילי המנוע, כולל האוויר שעובר למנוע. אטמי זוהרים וגופי חימום מתוזמנים כך שתהיה הפרעה להתנעת מנועי דיזל במזג אוויר קר זה.

גנרטורים דיזל אלו שימושיים מאוד בבית, באתרי עבודה ובמקומות אחרים בהם יש משבר באספקת החשמל. כל העניין של היכולת לדעת את היתרונות והחסרונות של גנרטורים תלוי בתקציב שלך, מה נגיש ומה אתה הכי צריך כשמתרחשות הפסקות חשמל.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *