דברים שכדאי לבדוק בעת רכישת טויוטה פריוס משומשת

ללא ספק, רכבים חשמליים כאן כדי להישאר. אם זה אינדיקטור כלשהו, ​​יהיו עוד יותר אפשרויות לרכבים חשמליים בעתיד, שכן יצרנים כמו טויוטה הכריזו על רכב פלאג-אין חשמלי שכולו יהיה מכונית אפס פליטות, מלבד דגם הפריוס שלהם. אולם לעת עתה, טויוטה פריוס היא ההצלחה של היצרנית היפנית, מסחרית וטכנולוגית, בקטגוריית הרכב הירוקים.

הפריוס כבר נמצאת בדור השלישי שלה בשלב זה, מה שאומר שיהיו מיליוני ההיברידיות המוצלחות הללו על הכביש בכל מקום שבו הן נמכרות. Prii עם ריצה של 100,000 מיילים נמכרים כיום בסביבות 8,000 דולר, מה שהופך אותם לאלטרנטיבה מעניינת עבור אנשים שמודעים לעלות נמוכה, יעילות דלק וחיים ירוקים. אבל בואו נודה בזה, הפריוס, למרות שהיא אטרקטיבית כמכונית עבור אנשים עם אורח חיים אלטרנטיבי, היא מכונית מורכבת עם מעט ידע מפוזר מחוץ לטכנאים שעברו הכשרת טויוטה. אלא אם כן אתה או חבר מכונאי מכירים מקרוב את פעולתה של הפריוס, עדיף לקנות טויוטה פריוס משומשת רק לאחר שהיא נבדקה על ידי סוחר טויוטה מכובד.

פריוס שלא תוחזק כראוי תהיה מועמדת לכשל במהפך או בציר, שניהם מרכיבים עיקריים ברכב, ושניהם יקרים להחלפה או אפילו לתיקון. מכיוון שתיבת הילוכים של פריוס היא בעצם CVT, אל תקנו טויוטה פריוס משומשת אם אתם מרגישים קטטות מסוימת מההילוכים. לפי הדיווחים, מכלול ציר חדש לפריוס יכול לעלות עד 10,000 דולר. שזה חשבון תיקון מגוחך אם אתה קונה טויוטה פריוס משומשת במשהו שקרוב לסכום הזה.

דברים אחרים שצריכים בדיקה לפני שאתם קונים טויוטה פריוס משומשת כוללים את התמוכות הקדמיות והבולמים האחוריים, פנסי ה-HID, סוללת ה-12V (לא יחידת המתיחה), פנסי הבלמים האחוריים, משאבת הקירור של האינוורטר ונוזל ההילוכים. חפש רישומי תחזוקה שמראים שחזרת משאבת קירור המהפך בוצעה ושנוזל הציר הוחלף במרווחים המומלצים.

עוד לפני שאתם שואלים את המוכר האם ניתן לבצע צ’ק-אאוט ברכב אצל סוחר, בדיקות מהירות שתוכלו לבצע כוללות הדלקת פנסי HID ווידוא שהם עדיין דולקים לאחר עשר דקות. במקביל, גם להפעיל את המזגן ולפקח על האוויר היוצא מפתחי האוורור. האם לאחר פרק הזמן של 10 דקות, האוויר עדיין קר? בדוק אם יש נזילות גם מתחת למשאבת המים של המנוע. סוללת ה-12 וולט המקורית ידועה כפגומה, כך שבפריוס משומשת יש להתקין סוללה חלופית. ולמרות שזה אולי נראה עניין קטן להחליף מתג אור בלם בפריוס, העובדה היא שזה ידרוש החלפה של מכלול הדוושה. כפי שאתה יכול לראות, המורכבות של הפריוס משתרעת אפילו על הדברים הקטנים שיהיו תיקונים קלים במכונית קונבנציונלית יותר. אם קיים שילוב של תקלות קטנות אלה בפריוס שאתה שוקל, אז עדיף לבדוק יחידה אחרת במקום לקנות טויוטה פריוס משומשת שעלולה בסופו של דבר לעלות לך יותר ממחיר הרכישה של המכונית.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *