דרום קוריאה החלה בייצור של מיכל K2 עם מנוע ביתי

דרום קוריאה החלה בייצור המוני עם מנועים בייצור מקומי עבור טנק הקרב הראשי של הפנתר השחור K2 (AMT).

מינהלת תוכנית רכישת ההגנה של דרום קוריאה (DAPA) אמרה בהצהרה כי המנועים שולבו בהצלחה במיכלי ה-K2 מסדרה השנייה.

טנק K2 ידוע כטנק החדש ביותר של צבא דרום קוריאה והוא בשירות מאז 2014. התכנון, העיצוב והייצור של הטנק הם בבעלות מלאה של דרום קוריאה.

בהצהרה צוין כי בתקופת הייצור הסדרתית השנייה נעשה שימוש במנוע ביתי במקום חבילת הכוח הזרה המשמשת במיכלי הייצור בסדרה הראשונה, ומהירות הבידוד הוגדלה.

K2-Black Panther
K2 “פנתר שחור”

במיכל נעשה שימוש בחבילת כוח היברידית. למרות שהמנוע ומערכת הקירור הם ביתיים, תיבת ההילוכים עדיין מסופקת על ידי ספקים זרים.

מערכת ההנעה, שהיא לב המיכל, מכילה חלקים חשובים כמו המנוע, ההילוכים ומערכת הקירור.

חידושים אלו צפויים לא רק להגדיל את היכולות התפעוליות, אלא גם להפחית עלויות.

תאריך היעד לסיום הייצור ההמוני של המנה השלישית של טנקי K2 הוא 2023.

משא ומתן עם דרום קוריאה עבור אלטאי

כמו כן, מתוכנן לחתום על מזכר הבנות בין נשיאות הרפובליקה של טורקיה לבין נשיאות תעשיית ההגנה של הרפובליקה של קוריאה בנוגע לקבוצת הכוח של טנק ALTAY.

שר החוץ Çavuşoğlu הודיע ​​על חתימה על מכתב כוונות לגבי קבוצת הכוח כגון המנוע וההילוכים של טנק ALTAY ותרם לחתימת מזכר ההבנות בין התעשייה הביטחונית של הרפובליקה של קוריאה. ראשות וראשות תעשיית ההגנה של הרפובליקה של טורקיה.

לפי המידע שמסרו לאחרונה נציגי החברה לתקשורת הקוריאנית; Doosan Infracore Co. הדרום קוריאני ו-S&T Dynamics Co. חברות מייצרות את מנוע טנק הקרב הראשי ALTAY ותיבת ההילוכים עבור BMC. הייצור צפוי להימשך מספר שנים.

טנק קרב ראשי של ALTAY

במסגרת פרויקט ALTAY; תכנון ביתי, פיתוח, אב טיפוס של טנק המצויד במערכות נשק חדישות, ניידות ושרידות גבוהים, כוח אש ארוך טווח ואפקטיבי ויכולת הפעלה אלקטרונית גבוהה, כמו גם בקרת אש ופיתוח ארצי. מערכות מידע תקשורת פיקוד ובקרה מכוונות לפיתוח מערכות נשק בתוך המדינה באמצעות העברת טכנולוגיה.

בשלב הראשון של הפרויקט, שהחוזה שלו נחתם ב-2008, יוצרו שני אבות טיפוס והושלמו בהצלחה בדיקות. ב-9 בנובמבר 2018, נשיא התעשייה הביטחונית (SSB) ו-BMC, ייצור סדרתי של 250 טנקי ALTAY יבוצע על ידי BMC בתקופה הקרובה.

לאחר שהכל היה מוכן לפעילות הייצור המכונה T0, טנק הייצור הסדרתי הראשון של ALTAY אמור היה להימסר לפיקוד כוחות היבשה הטורקית תוך 18 חודשים, אך שלב T0 לא הושלם עקב אמברגו המנוע וההילוכים הגרמני. .

תוכן מומלץ: משחק הפנתר השחור K2 בין מצרים לדרום קוריאה


מָקוֹר: SavunmaSanayiST.com, אַרְמוֹן

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *