הבעיות הנפוצות ביותר במנוע BMW N43

יש לך ב.מ.וו עם מנוע N43 מתחת למכסה המנוע? אם כן, ייתכן שאתה מתמודד עם כמה בעיות נפוצות מעת לעת. ייתכן שאתה מחפש אחר הסיבות, התסמינים והפתרונות לבעיות. לאחר קריאת מאמר זה, החיפוש שלך יסתיים שכן תוכל לאבחן ולפתור את הבעיות בעצמך. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

1. בעיית שרשרת תזמון

כשל בשרשרת התזמון עלול לגרום להרס מוחלט של המנוע. מה שקורה הוא ששרשרת התזמון אחראית להפעלת מערכת המנוע כולה. אם הוא מתקלקל, הוא עלול לגרום נזק ניכר למנוע. לכן, אם יש לך בעיות בשרשרת התזמון, הקפד להחליף אותה מיד.

תסמינים

סרק גס

רעשים מוזרים

מנוע מתקלקל

כשל במנוע

שבבי מתכת

בדוק את נורית המנוע

פִּתָרוֹן

ייתכן שתצטרך לעבור שיפוץ מנוע אם המנוע שלך ניזוק קשות בגלל שרשרת התזמון השבורה. עלות בנייה מחדש של מנוע תהיה בין 700 ל-850 דולר. לכן, לפקוח עין על שרשרת התזמון היא חיונית אם אתה רוצה להיות על הצד הבטוח.

2. שגיאת חיישן NOx

כשהיצרן השיק מנועי N43 ו-N53, הם הוסיפו טכנולוגיה מורכבת יותר למנועים אלו. אחד המרכיבים הללו הוא חיישן NOx. תפקידו של חיישן זה הוא לנטר את פליטת תחמוצת החנקן על ידי המנוע לצורך עמידה בתקנות.

תסמינים של שגיאת חיישן BMW N43 NOx

להלן רשימה של כמה תסמינים נפוצים לשגיאה של חיישן זה:

צריכת דלק גבוהה יותר

סרק לא יציב

נורות אזהרה של מנוע

הפתרון לשגיאת חיישן NOx

ישנם שלושה פתרונות אפשריים לבעיות אלו: החלפת חיישנים או מחיקת ההתאמות ארוכות הטווח

ישנם שני פתרונות אפשריים וחסרי מאמץ לשגיאות בחיישני NOx. אלה הם כדלקמן:

3. בעיות במזרקי דלק

בחורף, רוב בעיות המנוע מתרחשות עקב ירידה בטמפרטורה. בעיה נפוצה זו מתרחשת עקב בעיות במזרקי דלק. מזרק דלק כושל עלול לגרום להרבה סיבוכים אחרים. כמו כן, בעיות אלו עלולות לגרום לכשל מוחלט במנוע אם לא יתוקנו בזמן.

תסמינים של מזרק דלק לא תקין

אם אתה מבחין באחד מהסימנים הבאים, עליך לנקוט פעולות בזמן על מנת למנוע מהבעיה להחמיר:

צלילי התחלה ושיהוק מגמגמים

עשן מהצנרת

ריח רע

נהיגה גסה

בעיות סרק

מנוע דפיקות

פתרון לבעיות מזרק דלק

אם יש לך אחד או יותר מהתסמינים שהוזכרו לעיל, אנו מציעים לך ללכת על החלפת מזרק הדלק. זה יפתור את הבעיה ויאפשר לך לחוות שוב נסיעה חלקה.

מלבד זאת, תיהנו מצריכת דלק טובה יותר הודות לעבודה תקינה של המזרקים. לאחר החלפת הרכיבים, מנוע המכונית שלך יתניע באופן מיידי והריח ייעלם.

סיכום

בקיצור, מבחינת איכות הבנייה, המנוע של ב.מ.וו N43 יוצא דופן. עם זאת, אתה צריך לתקן כמה בעיות מעת לעת. לכן, אם החלטתם לרכוש רכב זה, אנו מציעים לכם להכין את עצמכם להתמודד עם בעיות אלו. אחרי הכל, אתה לא רוצה בסופו של דבר להרוס את הרכב שלך.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *