ההיסטוריה של הטרקטורים חלק ראשון

טרקטור מופעל בקיטור

כשהם מסתכלים על מרחבי השדות, החקלאים האמריקאים מקווים לפתח ציוד מתיחה ישיר, הם המציאו את שלושת הגלגלים של מכונות חקלאיות, כלומר מכונה עם שני גלגלים גדולים מאחור ודודים גדולים, וגלגל קדמי קטן לבקרת כיוון. . בשנת 1829, חברת CASE הצליחה בניסוי של סוג זה של טרקטורים, רק תוך 3 שנים, כל המערב האמריקאי הגדול התחיל להשתמש במכונה החקלאית הזו.

מטפח מופעל בקיטור

בשנת 1860, סגן הלקט הבריטי פיתח מטפח מופעל בקיטור. יש לו שני זוגות של מרחק מסלול של 18 מטרים, היו ממוקמים משני צידי הטרקטור. והמטפח פשוט תלוי תלוי בין הגשר על פני המסילה, למכשיר הזה יש שני מנועי קיטור, שהותקנו בכל אחד מהמסילה. וטוב שכול מכונות חקלאיות אחרות יכולות להיות מותקנות במטפח כזה, אפשר להשתמש בהן לאדמה מעובדת, לחבל, לזריעה ולקציר, אבל גם לירקות ולמים. למרות שהאלקט הממציא שאפתן יותר מאחרים, מכונה כזו היא כל כך יקרה, כך שהוא לא השיג את ההצלחה הצפויה בסופו של דבר.

טרקטור ברג

אנשים ניסו להתקין מנועי דיזל בשלדת מנוע הקיטור. בשנת 1889, ברג הוא האמריקאי הראשון שהשיג את השאיפה הזו. הוא המציא את שלדת מנוע הקיטור שדומה מאוד לשלדת טרקטור רגילה, וסיים את הניסוי המוצלח הראשון של חברת צ’רטר גז מכונות. בשנת 1892, איווה ג’ון מ. פרוליך בסינסינטי בנה טרקטור חקלאי כמנוע הבעירה הפנימית עבור חברת מכונות הגז והבנזין Fan Duzi, זהו טרקטור הבעירה הפנימית המעשי הראשון, שהוא גם קודמו של טרקטור ג’ון דיר.

טרקטור אבריל

בשנת 1901, האמריקאים המציאו את שלושת הטרקטורים. אבל הגלגלים הקדמיים קלים מדי, הם התהפכו לעתים קרובות בגלל עומס יתר. למרות שיש לו חסרונות כאלה, הוא עדיין השיג הצלחה מסוימת. בשנת 1904, ארצות הברית Shapusipa Teng Otto מכסחות וטרקטורים ייצרו מיני טרקטור, טרקטור זה מצויד גם בזרוע חיתוך, המשמשת לכסח.

הארט והטרקטור מסוג פאן

בדיוק כמו הגרמנים Froehlich, הארט ופאן האמריקאים בשנת 1902 פיתחו טרקטור פונקציונלי חמור מסוג ארבעה גלגלים. בשנת 1905, ארצות הברית הקימה את האיגודים המקצועיים הראשונים של יצרני הטרקטורים. משרד המסחר של ההנהגה המקומית וויליאמס החליט לאמץ סוג זה של טרקטור מונע בנזין. עד כה, אנחנו עדיין יכולים לראות כמה תמונות פרסום מסוג זה.

טרקטור גוגיס

1906 האמיר הצרפתי. Gougis ייצר את הטרקטורים הראשונים מסוג זה, ניתן להשיק את הטרקטור כיחידת כוח למכונת אריזה עצמאית.

טרקטור פורד

הנרי פורד הוא בנו של חקלאי אמריקאי, עוד לפני שמכונית התיור שלו התחילה בייצור המוני, הוא כבר התחיל לייצר טרקטורים. בשנת 1907, סוג הטרקטור הראשון שלו אימץ את העיצוב של סוג אריזת איסוף הגלגל האחורי, והציר שלו וחזית מנגנון הבקרה מאומץ מסוג K-Ford.

מועדון וולסלי 1913

בהיסטוריה של התפתחות הטרקטורים, 1913, סימנה את תחילתה של תקופה היסטורית חשובה. מאז, הטרקטור התחלף לקטן, קל ומהיר יותר. כגון טרקטורים מסוג בוליאני הוא המקור של הסוג החדש הזה של טרקטור, שיוצר לראשונה במיניאפוליס, מינסוטה האמריקאית. הטרקטור הבוליאני הראשון שנקרא “Wolseley Club”, אנשים קוראים לטרקטור הזה גם כטרקטור ללא מסגרת (כלומר, הסיר את מסגרת מנוע הקיטור הכבד). עם זאת, לטרקטור הזה יש תקלה כלשהי, מעטפת הפלדה שלו והתקן בצורת U של גל המנוע כדי להפעיל את הגב של הרמה גבוהה יותר מדי.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *