היזהר ברדיאטורים בחורף – עיתון Sigortaci

שירות RS מציין כי על בעלי רכב להקדיש תשומת לב מיוחדת למערכת קירור המנוע ולנוזל במהלך חודשי החורף. הוכח כי מנוע זקוק למערכת קירור ונוזל קירור בריאים כדי להגיע ולשמור על טמפרטורת פעולה תקינה; להתעלמות מתחזוקה ובדיקות שוטפות יהיו השלכות יקרות בטווח הבינוני עד הארוך, כמו החלפת מנוע.

כשלים במערכות הקירור של מנועי בעירה פנימית המניעים מכוניות עלולות להוביל לתיקונים יקרים עקב חוסר זהירות. RS Service מאמינה כי התחממות יתר וחימום יתר עלולים לגרום להתרחבות חריגה והידבקות של חלקים עקב בעיות שעלולות להתרחש במערכת הקירור, המספקת את סביבת הטמפרטורה המתאימה למנוע יעיל ובריא; הוא מראה כי טמפרטורות נמוכות במיוחד גורמות לבלאי, להקפאת חלקים ולהעלאת צריכת הדלק באופן משמעותי. אומרים שהשחקן החשוב ביותר של מערכת הקירור הוא הרדיאטור מנכ”ל שירות RS Unal Unaldy אמר: “רדיאטורים שלא תוקנו כהלכה לאחר תאונת דרכים עלולים למנוע מהמערכת לפעול כראוי ולפגוע במנוע המכונית. מנגד, נוזלי הקירור (אנטיפריז) שמספקים היצרנים מונעים מהמנוע לקפוא ולהתחמם יתר על המידה. בנוסף, נוזלים אלו ממלאים תפקיד מגן על ידי מניעת קורוזיה של המערכת. נוזל קירור לא תקין, חסר או שחוק עלול לגרום למנוע להתחמם יתר על המידה או לקפוא באופן בלתי צפוי לאורך זמן, ובסופו של דבר לגרום למערכת להחליד בטווח הארוך, ולהשאיר אותך עם תיקונים יקרים שיכולים לנוע משיפוצים גדולים של מנוע ועד החלפת מנוע מלאה. אמר.

“יש לשנות את אחסון הקירור בכל שנה”

אונאלדי, שסיפר שבעלי רכב רבים מתעלמים לא פעם מנוזל הקירור: “לפעילות תקינה של רכבכם, בתנאי ארצנו ושימוש בנוזלים המומלצים על ידי היצרן, אנו ממליצים להחליף מדי פעם את נוזל הקירור. כדי למנוע את הסיכון לאובדן או דליפה, מומלץ לבדוק את מיכל הרחבת נוזל הקירור ואת המרכב התחתון כעת ברוב המכוניות המודרניות פעם בשבוע. בימי החורף שבהם אנו נמצאים, ייתכן שמכוניתך לא תתניע בגלל חוסר זהירות. כמו כן, אנו ממליצים לבעלי רכב לבדוק את הרדיאטור והמצנן לאחר תאונת דרכים ולבצע עבודות תיקון בנקודות מתמחות בתחום זה. כיום אנחנו המובילים בענף בתיקון רדיאטורים, שהוא אחד מתחומי ההתמחות שלנו. עם שירותי תיקון נזקים ותיקון חלקים נעים, אנו מתקנים כ-30,000 רדיאטורים מדי שנה מאז 2009. שירות RS נותן מענה לרוב צורכי הריתוך, התיקון ובדיקת חלת הדבש של רדיאטור. “בנוסף, המותג שלנו הוא החברה היחידה עם תעודת הסמכה לריתוך אלומיניום באישור METU.”

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *