היסטוריה קצרה של משאבות פגסון

פגסון, שבסיסה בבריטניה, קיימת מאז 1931, אם כי למעשה ניתן לתארך אותה ל-1831, כאשר היא נוסדה בתחילה בשם סמואל פג ובנו. תחילתה בייצור בתעשיית הטקסטיל והמחצבה פגסון גדלה באופן משמעותי מאז הקמתה במקור הן בגודל, במבנה והן בהתמחות. כעת מחזיקה למעלה מ-70 שנות ניסיון בייצור משאבות מים Pegsons מייצרת מגוון של משאבות צנטריפוגליות, משאבות בוכנה ומשאבות ביוב עם מערכות המשאבות שלהן כמו משאבות קירור המנוע שלהן בביקוש גבוה. נועד במקור לשימוש בכרייה ובתעשיות הנלוות לה, השימוש במשאבות פגסון התפתח מאז לתעשיות אחרות כולל שילוח ותחבורה.

שינוי זה יכול להיות מוכר למיזוגים שלהם עם בראון לנוקס וטרקס. פגסון התמזגה עם בראון לנוקס כדי ליצור את BL-פגסון ב-1996, כאשר שניהם הפכו לחלק מקבוצת Powerscreen. לאחר מכן, מיזוג עם חברה אמריקאית מבוססת Terex בשנת 1999 כדי להקים את Terex Pengson Ltd, שעוזר להרחיב את המותג והמוצרים שלהם בעולם על ידי הפעלת כוח מניע באסטרטגיית החברה. כעת תחת השם הגלובלי של Powerscreen, Terex Pegson Ltd פיתחה ללא הרף את מוצריה כדי לשקף את דרישות התעשיות וזכתה בשני פרסי קווינס לארגונים, פעם אחת בשנת 2002 ואז שוב בשנת 2005. על ידי התפתחות עם התעשייה טרקס פגסון ראתה את התעשייה שלה. פריחה שהובילה לצמיחה של 80% בייצוא, וזו אחת הסיבות העיקריות לפרס Queens for Enterprise בשנת 2005.

ייצור משאבות במגוון רחב של חומרים כולל ברזל יצוק וברונזה פירושו שמשאבות פגסון הן אידיאליות למגוון רחב של יישומים ותעשיות. המוניטין שלהם בתעשייה מדבר רבות על איכות המוצרים שלהם ברחבי העולם. יש להם שורה של שמות לקוחות גדולים בסגל שלהם, כולל מותגים כמו קטרפילר ורוסטון שמשתמשים במשאבות קירור המנוע שלהם ברבות ממערכות המנוע שלהם.

פגסון ידועים בייצור משאבות אמינות איכותיות שיכולות לעמוד בשימוש בתעשיות הקשות ביותר. ייצור משאבות מים טריים ומשאבות ים במגוון חומרים פגסון המשיכה לייצר מגוון של משאבות ניפוח עצמיות אידיאליות לשימוש בתנאים מאתגרים בשל הסיכון המופחת לנזק למשאבה בעת השימוש, מה שמגדיל את הפופולריות שלה בתעשיות תובעניות כגון ספנות, בנייה וכרייה.

למרות שפגסון מאז התמקדה במוצרים מבוססי הכרייה והבנייה שלהם, המשאבות והידע שלהם בטכנולוגיה בתעשיות עדיין מבוקש מאוד ברחבי העולם.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *