היתרונות של משתיקי Magnaflow

משתיק קול, המכונה בדרך כלל משתיק קול, הוא בעיקר מכשיר שמפחית את כמות הרעש שמשמיעה מכונה. זה בעיקר חלק ממנועי הבעירה הפנימית. למעשה, פליטת המנוע נושבת החוצה דרך משתיק הקול, ובכך מפחיתה את הרעש שמשמיע מנוע הבעירה.

מכשיר מסוים זה מותקן לאורך צינור הפליטה, כחלק ממערכת הפליטה של ​​מנוע בעירה פנימית של מכונה; ומסייע בהפחתת רעש הפליטה. משתיק קול כולל תא תהודה שנוצר במיוחד כדי לגרום להפרעות הרסניות, מה שעוזר לגלי הקול המנוגדים לבטל זה את זה. ההשפעות נוצרות בעיקר עקב הגבלה, ולא עקב ביטול.

ישנם סוגים רבים של משתיקי קול זמינים בתעשיית הרכב. אחד משתיקי הקול הפופולריים ביותר הוא ללא ספק משתיק הקול Magnaflow. משתיק Magnaflow הוא בדרך כלל משתיק ישר פתוח לרווחה, עם הרבה מאוד גוונים חלקים ועמוקים. משתיק קול מסוים זה מפותח בדרך כלל כדי להיות אחד המוצרים הטובים ביותר בקו של משתיקי קול. משתיק הקול של Magnaflow מתעלה בקלות על משתיקי הקול של תא OEM בהיקף של 16%. היתרונות העיקריים של משתיק קול זה הם בכך שהוא מפחית את חום המנוע ואת לחץ הגב, וגם משפר את מערכת הפליטה של ​​מנוע הבעירה, בו זמנית. משתיק Magnaflow גם ממזער את ההשפעות של שוד כוח, וגם מחזיר את המומנט ואת כוח הסוס של המנוע, במידה רבה.

זה לא מאוד קשה להתקין משתיק Magnaflow ברכב שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר את משתיק הקול לצינור המחבר. זה יהיה קל יותר לעשות, אם תחליק את קולבי הפליטה על משתיק הקול, לתוך הגומי התלוי, צחצח קודם, ואז תניף בעדינות את החלק האחורי כלפי מעלה, ופשוט תקבע אותו לצינור המחבר. לאחר מכן, פשוט הדק את המהדק שסופק עם משתיק קול. אחרי שהכל נעשה, ואז פשוט תבדוק אם כל האביזרים הדוקים מספיק, ואם קצה המשתיק יוצא מהפגוש, ישר קדימה. כל מה שנותר לעשות כעת הוא להתקין מחדש את לוחית ההחלקה או מגן החום לרכב שלך.

משתיק Magnaflow זמין במגוון סגנונות וגדלים, המספק לו את הגמישות, ליישום עם אינסוף אפשרויות. משתיקי קול אלה עשויים מפלדת אל חלד, והם מספקים ביצועים גבוהים; ויכול להיות הצהרת סגנון לרכב שלך. המחירים בדרך כלל נעים בין $119.94 ל-$125.94. בהשוואה לאמת משתיקי קול אחרים הקיימים בשוק, ניתן בהחלט להגדיר את משתיק הקול של magnaflow כאחד משתיקי הקול הטובים ביותר.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *