חבילת רול רויס ​​היברידית ליאכטה מגה 76 מטר – דניז ניוז

עיצוב מגה יאכטה ידידותי לסביבה על ידי Rolls-Royce’s Turquoise Yachts אִישִׁיוּת חבילת הנעה היברידית

רולס רויס ​​ליאכטה מגה 76 מטר של יצרנית היאכטות הטורקית Turquoise Yachts. אִישִׁיוּת מספק חבילת מנוע היברידי. ליאכטה נטולת פליטות זו יהיו שתי מערכות SCR העומדות בתקני פליטת פליטות Tier III של הארגון הימי הבינלאומי (IMO). אִישִׁיוּת מופעל על ידי מנוע מסדרת 12V4000M65L אִישִׁיוּת נעשה שימוש במערכת מנוע היברידית.

אִישִׁיוּת מערכת ההנעה ההיברידית כוללת שתי תיבות הילוכים, שני מנועים אלקטרוניים, מערכת קירור חשמלית, שני גנרטורים במהירויות משתנות, מערכת סוללות ומערכת ניהול חשמל. בנוסף, ניטור ובקרה על מערכת ההנעה ההיברידית אִישִׁיוּת גם מערכת האוטומציה NautIQ Blue Vision NG תשתלב ביאכטה החדשה. המערכת ההיברידית מאפשרת גם פעולה חשמלית מלאה במצבים כמו עיגון ותמרון בנמל ללא פליטת גז פליטה. לפיכך, המערכת מציעה פעולה ידידותית לאקלים ומביאה יותר נוחות על הסיפון. המערכת תסופק ב-2023 והיאכטה אמורה להיות מופעלת ב-2025. גם יאכטות טורקיז אִישִׁיוּת הוא גם עובד על פרויקט יאכטה שני עם מערכת הנעה.

מהמט קאראביוגלו, אחד השותפים של טורקיז יאכטות, נמסר בנושא: “עם הפרויקט הזה, אנו מציבים סטנדרטים חדשים לנוחות ושמירה על הסביבה עבור המגה יאכטה. “אנו שמחים לעבוד עם רולס רויס ​​כשותפה עסקית מצוינת לפרויקט זה.” אמר.

דניס קורטולוש, סגן נשיא Global Maritime, Rolls-Royce Power Systems לדבריו, “שיתוף הפעולה שלנו עם טורקיז יאכטות הוא צעד חשוב עבורנו. אִישִׁיוּת אנו נוקטים בגישה ידידותית לסביבה וידידותית לאקלים עם פתרונות הכוח וההנעה שלנו עבור יישומים ימיים ויאכטות כאחד. “יחד עם טורקיז יאכטות, אנו גאים להיות חלוצים בפתרונות היברידיים בתחום המגה יאכטות”. אמר.

עלי גוזל, מנכ”ל רולס רויס ​​פתרונות טורקיה“אנו גאים ושמחים לעבוד עם טורקיז יאכטות, אחת החברות החשובות בתעשייה. מדובר בפרויקט מאוד יוקרתי וחדשני עבורנו. אנו בטוחים לחלוטין שנגיע לתוצאות מצוינות עבור שני הצדדים”. הוא שיתף את מחשבותיו בנושא.

אִישִׁיוּת בנוסף ליאכטות והמעבורות שלה, היא מציגה פתרונות הנעה גמישים עבור סירות גוררות וכלי שייט חוות רוח בתיק ההנעה ההיברידית שלה. חבילות הנעה היברידית מציעות למשתמשים טווח הספק של 1119 קילוואט עד 4300 קילוואט למנוע הדיזל. טווח הספק של 165 קילוואט עד 743 קילוואט עבור כל מנוע חשמלי מושג עבור כל מערכת הנעה. עוצמת ההנעה המקסימלית לספינה היא 10,000 קילוואט. רולס רויס ​​מציעה גם ערכה היברידית מודולרית עם רכיבים סטנדרטיים כדי לספק את פתרון ההנעה האופטימלי לכל סוג כלי שיט. אִישִׁיוּת המערכת ההיברידית, יחד עם טכנולוגיות בנות קיימא חדשות אחרות, מהווה בסיס לארכיטקטורה שעשויה להפוך לסטנדרטית בעתיד. רולס רויס ​​תשלוט בתעשייה הימית אִישִׁיוּת מנועי מתנול מהירים הם דוגמאות לטכנולוגיות ידידותיות לאקלים שיכולות להשתלב בעתיד. מנוע ה-mtu מתנול הראשון הוזמן למשלוח ב-2026.

רולס רויס ​​מערכות כוח, אִישִׁיוּת עם המותג Solution, הוא הופך את הזהות של יצרן מנועים לספק של פתרונות מנועים ואנרגיה ברי קיימא. עם תוכנית הקיימות שלה ‘נטו אפס במערכות אנרגיה’, רולס-רויס פאוור סיסטמס נוקטת בצעדים קונקרטיים לקראת פתרונות ידידותיים לאקלים ונייטרליים לאקלים בכל יישומיה. משנת 2023 אִישִׁיוּת מניע את מנועי סדרות 2000 ו-4000 עבור דלקים ברי קיימא כגון דיזל אלקטרוני ו-HVO (דיזל מתחדש), רולס-רויס פאוור סיסטמס שואפת לספק ניידות ניטרלית לאקלים. בנוסף לשימוש בדלקים בני קיימא, החברה מפתחת טכנולוגיות חדשות כמו מנועי מתנול ומערכות תאי דלק נטולות CO2 היכולות לשמש גם ביאכטות.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *