חדשות טובות לרוכבי אופנוע: יצאה לשוק קסדה מקוררת

ראינו כמה קסדות מגניבות בעבר. עם זאת, זהו הדגם הראשון עם מערכת קירור משולבת מבלי לפגוע בעיצוב הכללי של הקסדה.

קסדה מקוררת של Feher קסדה מקוררת של Feher

מכיוון שבחודשי הקיץ יש פחות גשמים מאשר בחודשי החורף, אנו יכולים לומר שרוכבי אופנוע משתמשים יותר באופנועים. אולם במזג אוויר חם זה קשה לנסוע גם במכוניות ללא מיזוג, וקשה מאוד לנסוע עם ציוד לאופנוע. עם זאת, רוכבי אופנוע כבר לא צריכים לקנא בנהגים חולפים בפקקים כשהמזגן דולק. כי לבן חברה התקשרה קירור זמין פיתח קסדת אופנוע. הקסדה הזו כבר במבצע והמחיר לא גבוה מדי.

קרא גם את זה

ACH-1 דגם הקסדה הזה, הנקרא מערכת הקירור הזו מונעת על ידי סוללת אופנוע פועלת על אותו עיקרון כמו מערכת קירור המושבים שנמצאת ברוב מכוניות העל. Feher שילבה מערכת זו בקסדה בהנדסה טובה, מה שמבטיח פיזור אחיד של אוויר קריר. במילים אחרות, מערכת הקירור של קסדת ACH-1 מכוונת להפחתת הטמפרטורה הכללית של הקסדה, במקום לכוון אוויר קריר ממקום אחד.

על פי ההצהרה, מערכת הקירור של קסדה זו נמצאת בתוך הקסדה בהתאם לטמפרטורת האוויר החיצונית. 15 מעלות צלזיוס זה יכול לגרום להפרשי טמפרטורות כמו כן, ברגע שתהליך הקירור מסתיים, לקסדה קשה יותר להתחמם בגלל הבידוד שלה. פהר אומר שניתן להשתמש בקסדה הזו במזג אוויר גרוע מבלי להישבר. עם זאת, לא מומלץ להשתמש בו במזג אוויר גשום.

“למזגנים בבתים שלנו יש יחידות גדולות וכבדות מאוד. “הקסדה הזו הרבה יותר כבדה מהרגיל”. אם אתה תוהה, Feher אומר שהקסדה הזו, שנקראת ACH-1, תוכננה לשמור על קור רוח מהיסוד. במילים אחרות, מכיוון שמערכת הקירור אינה משולבת מאוחר יותר, אומרים שהקסדה הזו לא כבדה כמצופה. משקל קסדת ACH-1 1,450 גרם מסומן. זהו ערך המשקל הממוצע לקסדות אופנוע. מכיוון שמשתמשים בהרבה חומר מרוכב מפיברגלס בחלקים החיצוניים של הקסדה.

את קסדת ה-ACH-1 המקוררת, שקיבלה בהצלחה אישורים כמו DOT ו-ECE 22.05, ניתן לרכוש באתר היצרן שלה, Feher. זה אפילו מגיע עם תיק. תג המחיר הוא 599$, אבל מכיוון שהמוצר רק יצא למכירה, הוא במבצע ב-549$, הנחה של 50$. גם זה 3,644 TL בלירה טורקית זה מתאים. המצחייה הסטנדרטית של הקסדה מונעת ערפל ועמידה בפני שריטות, וניתנת לרכישה עם מגוון מצחייה וכן אפשרויות כמו בתי מט ומבריק.

מָקוֹר: RideApart

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *