טלפון הגיימינג היפה בעולם עם תאורת RGB

תאורת Nubia Red Magic RGB של טלפון המשחקים ZTE מעניקה לטלפון מראה איכותי בהרבה.

לאחר ש-Razer ואחר כך שיאומי הכריזו על טלפונים למשחקים שלהם, החלו לצוץ קולות חדשים מהתעשייה. לאחר האירוע הזה, יצרנית סמארטפונים גדולה אחרת בסין, ZTE, הכריזה על טלפון המשחקים שלה בשם Nubia Red Magic.

תוכן קשור

ZTE מכריזה על טלפון משחקי Nubia Red Magic מקורר אוויר!

הודענו לכם על הטלפון הזה אתמול, הטלפון החכם מגיע עם תכונות כמו ערכת שבבים Snapdragon 835 ו-8GB של זיכרון RAM וכולל כמה תכונות נוספות לחובבי משחקים. למרות ש-ZTE ניסתה לרצות גיימרים מבחינת ביצועים עם הטלפון הזה, היא הכריזה על אחד הטלפונים העיצוביים המצליחים בעולם.

אהוב הגיימרים: תאורת RGB

בשנה שעברה, כשרייזר הכריזה שהיא עומדת לייצר טלפון גיימינג, כולם חשבו שטכנולוגיית תאורת RGB תגיע לסמארטפון, והם התלהבו מזה. למרות זאת, Razer לא השתמשה בתאורת RGB בטלפונים שלה. בעוד שתאורת RGB, אחת התכונות האהובות על גיימרים, לא הייתה זמינה עבור ה-Xiaomi Black Shark, טלפון ZTE הוא פינוק מבורך לגיימרים.

ה-Nubia Red Magic מושך את תשומת הלב של גיימרים עם הקווים החדים שלו והשילוב המרשים של אדום ושחור, אבל הדבר המעניין ביותר הוא שלכיסוי האחורי של הטלפון יש פס RGB אנכי. רצועה זו, שעוצבה כדי ‘לחקות משחקים’, הבדילה את Nubia Red Magic מטלפונים אחרים למשחקים עם 16 מיליון צבעים שונים שלו.

תוכן קשור

ZTE עשויה לאבד את רישיון אנדרואיד מאת גוגל!

משלימה את הפלאש, המצלמה וקורא טביעות האצבע המשושה של הטלפון, תאורת RGB זו הופכת את החלק האחורי של Nubia Red Magic ליפה יותר מהחזית. טלפון הגיימינג עם מצנן אוויר מיוחד עם 3 חורים שונים יימכר בסין ב-26 באפריל.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *