טלפון עם טכנולוגיית קירור נוזלי: קונספט OnePlus 11

OnePlus הציגה את הקונספט של OnePlus 11, המביא קירור נוזלי ממחשבים אישיים לסמארטפונים. למרבה הצער, הטלפון לא ייכנס לייצור המוני. בנוסף, עתיד טכנולוגיית הקירור, הנקראת Active CryoFlux, אינו ברור אף הוא.

חברת הטכנולוגיה הסינית OnePlus לפני מספר חודשים OnePlus 11 הוא הציג את טלפון הדגל שלו. ספינת דגל סמארטפונים מתקדמים חזרו לבמה בקונגרס העולמי לנייד (MWC 2023). אבל גם הפעם עם שינוי משמעותי

למעשה, OnePlus הודיעה לפני זמן מה שהיא תציג עיצוב קונספט מיוחד ל-OnePlus 11. התפרסם. ראינו את עיצוב הקונספט הזה באופן רשמי ב-MWC 2023. הטלפון של החברה לא ייכנס לייצור המוני”CryoFlux פעילהוא בולט עם מערכת קירור הנוזל הייחודית שלו.

קירור נוזלי מבטיח ביצועים גבוהים יותר עם אותה חומרה

הסמארטפון המכונה OnePlus 11 Concept, הוא מכשיר שנמצא על מחשבי גיימינג רבים בימינו. מערכת קירור נוזלית מכיל. מהנדסי OnePlus עשו זאת עם מיקרו-משאבה בגודל של 0.2 סנטימטר רבועים בלבד על ידי הנחת מספר צינורות בתוך הטלפון. של הצידנית זה מאפשר לך לנווט בתוך הטלפון.

לפי OnePlus, טכנולוגיית Active CryoFlux יכולה להפחית את טמפרטורת הטלפון ב-2.1 מעלות צלזיוס. זה גם למשחקים זה אומר 3-4 פריימים לשנייה. מערכת הקירור הנוזלית, המופעלת בזמן טעינת הטלפון, מקררת את הטלפון ב-1.6 מעלות צלזיוס. זה משפיע ישירות על זמן הטעינה. 30-45 שניות זה משפיע. כן, ההשפעות קטנות יחסית כרגע, אבל הטכנולוגיה עדיין בשלב אב-טיפוס…

בהסתכלות על פרטי העיצוב של קונספט OnePlus 11, אנו רואים את החלק האחורי של הטלפון. חומר שקוף אנחנו רואים שזה נותן יתרון. הקווים באמצע המארז מציינים את הצינורות המשמשים לטכנולוגיית Active CryoFlux. צינורות אלו נבנים בטכנולוגיה מיוחדת. מואר. אנו יכולים גם לראות שהקצוות של מסגרת המצלמה מוארים.

הפעם; לא פורסמו מפרטים עבור הקונספט של OnePlus 11 לא מוכן גם נשים לב.

לא ידוע אם טכנולוגיית ה-Active CryoFlux תגיע לצרכנים

כבר אמרנו שהקונספט של OnePlus 11 לא ייכנס לייצור סדרתי. עם זאת, לא ברור גם אם טכנולוגיית ה-Active CryoFlux תגיע למשתמש הקצה. לא ברור. OnePlus לא אמר דבר אם מערכת הקירור הנוזלית תשמש יום אחד בדגמים אחרים. לא אמר. קשה מאוד לחזות כאן. עיצובי קונספט הופכים לפעמים למוצרים של ממש, ולפעמים הם קבורים במדפי ההיסטוריה המאובקים.

אתה יכול לצפות בסרטון התדמית של הקונספט של OnePlus 11 למטה:

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *