יונדאי TUCSON זמין עם אפשרות למנוע היברידי

יונדאי TUCSON תקבל גרסה היברידית חזקה וחסכונית
יונדאי TUCSON זמין עם אפשרות למנוע היברידי

ה- TUCSON מייצג לא רק אבולוציה אלא מהפכת עיצוב עבור יונדאי, ה- TUCSON הושק בשנה שעברה עם אפשרויות מנועי בנזין ודיזל כאחד והפך לאחד הדגמים הנמכרים ביותר בסגמנט שלו תוך פרק זמן קצר. יונדאי TUCSON מוצע כעת למכירה עם אפשרות למנוע היברידי לחסכון בדלק חלופי. המחיר המומלץ לצרכן של המכונית עם תכונות שימושיות, עיצוב מסוגנן וספורטיבי וטכנולוגיה היברידית הוא מיליון 210 אלף לירה.

מנכ”ל יונדאי אסאן מוראט ברקל הביע את דעתו על הדגם החדש המוצע למכירה; “יונדאי היא המותג עם המגוון הרחב ביותר של מערכות הנעה חשמליות בתעשיית הרכב כיום. אנו שמחים להציג את ה-TUCSON, שמלבד מנועי בנזין ודיזל, מציע מגוון רחב של אפשרויות כגון היברידית קלה, היברידית והיברידית פלאג-אין עם אפשרות היברידית. הדגם החדש שלנו, עם העיצוב המתקדם ומערכת ההנעה המתקדמת שלו, הוא מתחרה להפוך לאחד הדגמים האהובים על הלקוח הטורקי. “אנו שואפים למכור סך של 12,000 יחידות של TUCSON, אשר אנו בטוחים שיתרום לתדמית המותג שלנו ולמכירות של רכבי השטח שלנו, בהתאם לזמינות הרכב ב-2022”, אמר.

הכנסות ממכירות של 8 מיליון יחידות ב-18 שנים

יונדאי TUCSON יצאה לראשונה בשנת 2004 והגיעה לדור הרביעי שלה בשנת 2021. ה-TUCSON, דגם ה-SUV הנמכר ביותר של המותג מזה 18 שנים עם יותר מ-8 מיליון מכירות, הוא אחד מרכבי השטח האהובים והמבוקשים בארץ. ה-TUCSON, דגם נדיר בסגמנט שלו המציע היברידית פלאג-אין, היברידית ודיזל 48 וולט קלה בנוסף למנועי בנזין ודיזל, נכנס לחשמול בטורקיה עם גרסת הבנזין ההיברידית שלו.

ה-TUCSON, רכב השטח הראשון של יונדאי שנבנה תחת אות העיצוב ‘Sensuous Sportiness’, מציע תאורה וראות מצוינים גם בחושך עם פנסים פרמטריים נסתרים ותאורת LED ליום. הפנסים הקדמיים ממוקמים בגריל של המכונית כדי ליצור רושם ראשוני חזק. כשהפנסים כבויים, החלק הקדמי של המכונית שחור וחשוך לחלוטין. הודות לטכנולוגיית התאורה המתקדמת של חצי המראה, כאשר ה-DRL מופעל, מראה הכרום השחור של הגריל הופך לצורות דמויות תכשיט ומושך את העין. הפנים האלגנטי והמרווח של ה-TUCSON דומה לסלון של בית מאורגן היטב. קווי כסף תאומים הזורמים בצורה חלקה מהפאסיה המרכזית אל הדלתות האחוריות משולבים עם עיטורי פלסטיק ועור יוקרתיים.

בעוד ה-TUCSON מציע למשתמשים חוויה דיגיטלית מתקדמת וניתנת להתאמה אישית מלאה, הוא ממלא בבירור את אמצע הקונסולה, במיוחד עם מסך המולטימדיה שלו בגודל 10.25 אינץ’. נעים מאוד להאזין למוזיקה במערכת המולטימדיה הנתמכת ב-8 רמקולים חתומים על ידי קרל. ה-TUCSON, הדגם הראשון של יונדאי עם קונסולת מסך מגע מלאה, לוקח את המראה והתחושה לרמה חדשה עם חומרים פנימיים רכים למגע יוקרתיים. פתחי האוורור מתחילים בדלתות וזורמים לכיוון הקונסולה המרכזית.

היברידית 230 כוחות סוס

מנוע ה-1.6 ליטר T-GDI בנזין כולל את טכנולוגיית ה-Continuously Variable Valve Duration (CVVD) הראשונה בעולם. בעוד CVVD מייעל את ביצועי המנוע ויעילות הדלק, המשמעות היא גם מערכת ידידותית לסביבה. המערכת, שיכולה לשנות את זמן פתיחת השסתומים, מגדילה את הביצועים ב-4 אחוזים, את יעילות הדלק ב-5 אחוזים, ומפחיתה חומרים מזיקים הנפלטים לאוויר ב-12 אחוזים. מנוע ה-1.6 ליטר טורבו, שפותח ליותר ביצועים ופליטות נמוכות יותר, מפיק 180 כוחות סוס בעצמו ובסך הכל 230 כוחות סוס בשילוב עם מנוע חשמלי בהספק של 44 קילוואט. מביא את הכוח בעל הביצועים הגבוהים לקרקע עם מערכת הנעה ארבע גלגלית HTRAC, ה-TUCSON ההיברידית משודכת לתיבת 6 הילוכים אוטומטית מלאה.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *