יעילותם של גנרטורים דיזל במגזרי התעשייה של היום

מלבד שימוש רב בתעשיות, גנרטורים דיזל מוצגים בעיקר כדי לפגוש את התעשיות הקטנות והבינוניות. עסק מאבד את ההזדמנות להרוויח רווח כאשר הם עומדים בפני מצב כיבוי במהלך הפסקה. לפיכך, גנרטורים מונעי דיזל מונעים את הסיכון לאפלה. הסיבה לכך היא יחס הדחיסה שלו, הכולל יעילות תרמית מונעת גבוהה של כל מנוע בעירה חיצוני או פנימי.

בסביבה התעשייתית של ימינו, מחירי הדלק נמצאים בתרחיש העולה. צריך לבצע את הניתוח החסכוני כדי לענות על צרכיו, תוך התחשבות בהיצע הפוחת. לפיכך, גנרטורי הדיזל זוכים לתשומת לב רבה בשל היעילות והעלות האפקטיבית.

מחוללי גז טבעי

כשמדובר בתחנת כוח חדשה, הג’נט הזה הפך לבחירה הראשונה בארה”ב. מכונה טבעית זו קלה מאוד להתקנה, חסכונית ובעלת רמת פליטה נמוכה יותר.

יישום

למנועי הדיזל והגנרטורים המופעלים יש יישום נרחב בבנייה, טלקומוניקציה, ימית, בתי חולים, תעשיות רכב וכו’. מלבד השימוש התעשייתי שלו, מכונות מתוחכמות זו וציוד המתנה מועילים גם למטרות ביתיות. אבל ההבדל היחיד הוא שמכונות חד פאזיות שימושיות לשימוש ביתי, בעוד שמכונות תלת פאזיות משמשות בדרך כלל למטרות תעשייתיות.

בחר מחולל גודל נכון: יתרונות

מבטל כיבוי.

מבטל הפסקת חשמל.

הבטחת בטיחות היישום.

סיכויים זניחים להרס נכסים.

הפחת את עלות התחזוקה היומיומית.

יתרונות השימוש ב-DG Sets

בהשוואה למנוע הבנזין שמבצע את אותה משימה, קצב הבעירה של גנרטור דיזל נמוך יותר.

זה בטוח וקל יותר לטיפול עבור יישומים רבים.

זה מחזיק מעמד זמן רב יותר בהשוואה למנועי בעירה פנימית אחרים.

זה מוצר אמין ומתוחכם יותר.

יעילות הדלק נשארת בדרך כלל קבועה עבור עומס חלקי נתון.

טיפים לרכישת גנרטורים משומשים

כמה הוא מתוחזק.

תקופת השימוש שלו, גיל ושעה.

מוכר מכונה.

היסטוריה ומוניטין של היצרן.

בלאי פיזי.

בהודו ישנם יצרני מכונות דיזל רבים המספקים גנרטורים ימיים זולים, מחולל גז טבעי, גז טבעי, מכונות משומשות וחדשות. ציוד זה עשוי להיות זמין בקלות דרך הסוחרים המקומיים המוכרים, יצואנים בחו”ל ועכשיו גם זמין דרך סוחרי גנרטורים מקוונים של דיזל. כיום עם שימוש במחוללי חשמל תעשייה יכולה להצטיין באסטרטגיה חסכונית, להפחית הפסקות חשמל ושריפת דלק. לפיכך, רוכש מעוניין צריך לשקול את הדרישה הכוללת לפני רכישת גנרטורים דיזל כדי לענות על ייעודו.

מוזכר להלן אחד מיצרני גנרטורי הדיזל, הספקים, היצואנים הטובים ביותר בהודו

גנרטור דיזל תעשייתי http://www.dieselgenerator.in

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *