יש להחליף חומר נגד קפיאה כל שנה

חומר נגד קיפאון, המונע נזק למנוע על ידי שמירה על הקפאת מים בתוך הרכב בחורף ומשפר את הביצועים על ידי מניעת חלודה, קורוזיה ובעיות דומות שעלולות להתרחש ברדיאטור ובמערכת הקירור, נאמר שיש צורך להחליף מדי שנה. .

ככל שטמפרטורת האוויר יורדת למינוס מעלות, חשיבותו של חומר מונע קיפאון, שהוא הכרחי למכוניות, עולה עוד יותר. Torgay Arslanoglu, סוחר חלקי חילוף ב-Eskişehir, אמר כי יש צורך במערכת קירור ונוזל קירור בריאים כדי להגיע ולשמור על טמפרטורת פעולה נכונה של המנוע. אסלנוגלו אמר שאין להזניח תחזוקה ובדיקה שוטפת. בהצהרה שמחיר האנטיפריז משתנה בהתאם לאיכות ולמותג, אמר ארסלנוגלו כי מחירו של אנטיפריז זול הוא 200 לירות, אך המחיר של אנטיפריז אורגני אדום המשמש במכוניות אורגניות מהדור החדש והדור החדש נע בין 350 ל-400 לירות. TL.

“צריך לעדכן חומר נגד קפיאה”

טורגי ארסלנוגלו, שאמר שיש להחליף את חומרי האנטיפריז בכל חורף, אמר: “כמה מכוניות קופאות במזג אוויר קר, כך שמערכת המים עלולה לקפוא. זה גורם לתרמוסטטים שלהם להתפוצץ. אנו נודיע ללקוחותינו על כך. הבעיות העיקריות נובעות מקרח. כדי למנוע זאת, עליך לעדכן את האנטיפריז. נתקלנו בבעיות רציניות עם לקוחותינו שהזניחו את שירות נגד ההקרדה. כולם הגיעו לשטח עם גרר. אם הם לא רוצים להגיע לענף עם גרר, כדאי להם להשתמש בחומר מונע קפיאה. “אם הם לא רוצים לחוות מקרים כאלה, הם לא צריכים להזניח את האנטיפריז ברכב שלהם לתחזוקת החורף. אמר.

“יש להחליף חומר נגד קפיאה בכל חורף”

ארסלנוגלו אמר שיש להחליף את האנטיפריז בכל חורף, “משתמשים באנטיפריז באופן לא מודע. נהגים אומרים שהוספת חומר מונע קפיאה פעם אחת תימשך 2-3 שנים. אין דבר כזה. יש להחליף אנטיפריז לרכב בכל חורף. בקיץ, עקב אידוי, המים פוחתים ומתווספים מים. זה מוריד את רמת האנטיפריז. חומר מונע קפיאה בטמפרטורה נמוכה יכול לקפוא במינוס 10 מעלות. “אנו מבקשים מבעלי הרכב להחליף את חומרי האנטיפריז של המכוניות שלהם במהלך החורף”.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *