כור היתוך גרעיני ומוצקים אפלטוניים

הרעיון המרכזי לכור היתוך גרעיני הוא תהודה של קרני לייזר וכמה חלקיקים יסודיים אחרים זורמים עם גרעין של אטום מימן. הפרופורציה של התהודה עשויה להיות רגילה, זהובה או הרמונית – 1/2, 2/3, 3/5 וכו’ או 1, 3, 4, 7, 11, 18, 29 וכן הלאה. הרמוניות הן יחסים של מספרי פיבונאצ’י רחוקים. המספר של ההרמוני הוא מספר הצעדים בין מספרי פיבונאצ’י שהוא משווה. כל הרמוניה היא הסכום של השניים הקודמים.

מבנה הכור צריך להיווצר על ידי מוצקים אפלטוניים. קובייה היא הבסיס שלה. יש לתאר סביבו דודקהדרון ואיקוסהדרון ולהיכנס פנימה אוקטהדרון וטטרהדרון. יש להשתמש בפרצופים של הפוליהדרונים לזרם חשמלי מעגלי עם וקטור מגנטי מאונך למרכז. לדחיסת פלזמה לשלב המקסימלי מכל הכיוונים באופן שווה. הקודקודים – ללייזרים ופולטים. קובייה היא אדמה, חלקיקים, טטרהדרון הוא אש, אור. אוקטהדרון הוא כפול לקובייה, טטרהדרון הוא כפול לעצמו.

גם כור טורר אפשרי, אבל חייב להיות לו מחזור של 12 פאזות (או 12xn) כמו גלגל המזלות או מצולע אחר כמו דקאגון כבסיס לקצב שלו. כי ללא קצב מחזור פלזמה לא יציבה. הוא בורח מכל מלכודות מגנטיות. אנרגיה לא אוהבת צורות כי היא חסרת צורה מטבעה וצורות הן ההיפך שלה. פלזמה או אש הם מרכיב של חופש ויצירתיות. זה יעבוד רק כשהיא רוצה את זה בעצמו. כמו מזל קשת, מזל אש. הדרך הטובה ביותר לשלוט בפלזמה היא לתת לה להיעלם בחופשיות בסילון. לאורך קרן הצתה בלייזר. בחללית או במטוס.

שש קרני לייזר, סימטריות סביב ערוץ ריק אחד מרכזי, פועלות כמשאבה. הם יכולים לדחוף על כל חלקיק או חומר יסודי. לדוגמה, דלק גרעיני לכור קטן אך יעיל באורניום או פלוטוניום, הדוחס אותו לטמפרטורה הדרושה להצתה של תגובת שרשרת. בניית הכור צריכה להיות זהה להיתוך – מוצקים אפלטוניים.

משאבת לייזר יכולה לשמש גם במנוע פוטון השמדה. להובלת אנטי-חומר למוקד של פרבולואיד, המשקף קרני אור מקבילות. ניתן להפיק אנטי-חומר בתהליך הפוך על ידי חציית קרני לייזר חזקות בחומר זרז במלכודת מגנטית מוצקים אפלטוניים. אז ניתן לצבור בו ולשמור אותו לשימוש עתידי בחלל. רחוק ממקורות אנרגיה רגילים. מצבר כזה הוא הרבה יותר יעיל מכל אחר. ויפתח עבור ספינות פוטונים את כל כוכבי הלכת של המערכת שלנו עם משאבי הטבע העשירים שלהם לשימוש חסכוני. הובלת האנושות מכוכב הלכת מבודד לחלל הקרוב ביותר והכנת השלב הבא של האבולוציה הטכנולוגית – המצאת ספינות כוכבים אסטרליות. זינוק ישירות לכוכבים אחרים דרך חלל רב מימדי.

תופעת הטלפורטציה הזו דורשת רמת אנרגיה גבוהה מאוד בחלל קטן מאוד. שכן אנרגיה היא מקור החומר, ההתעבות שלו, ויכולה להחזיר את החומר ממצב פיזי לאור אתרי ואסטרלי. שהוא סימפלקס רב מימדי, המוקרן אל הטטרהדרון של גלים אלקטרומגנטיים. הקודקודים שלו הם פוטונים שמתרחקים זה מזה במהירויות שוות כאשר הוא גדל כפי שהוא צריך להיות על פי תורת היחסות. הקובייה היא מרחב פיזי. הדודקהדרון הוא הקרוב ביותר לכדור של כל השדות הפיזיקליים האמיתיים והוא אנרגיה דחוסה, שהופכת לחומר בעת בריאת היקום. קווארקים הם פנים משולשים של רבדים. חלקיקים רגילים הם הקרנות של אור רב-ממדי אלוהי לעולם הפיזי התלת-ממדי האנושי שלנו.

פריצת דרך של טלפורטציה זקוקה לתגובת היתוך פחמן כמו בכוכבים בשלב השני של התפתחותם. כור היתוך כזה זקוק להשמדה של אנטי-חומר במוקד אחד של כור אליפסואיד נייח. המוקד השני הוא לריכוז אנרגיית האור, המוחזרת מהמשטח הפנימי שלה, והצתה של היתוך. קווארקים כחלקיקים ראשוניים קרובים לרמת האנרגיה העדינה הראשונית וניתן להשפיע על ידי מחולל אנרגיה עדין במהלך קפיצת הטלפורטציה. יצירת ערוץ אסטרלי בן חמישה ממדים, שפותח סוף סוף מקום לחיבור הרחוק הדרוש של חללים תלת מימדיים של כוכבים שונים. דרך סימפלקס האור כקרן פוטון או זרם קווארק, שבאסטרלי זהה.

הצורה הטובה ביותר של ספינת חלל היא גם מוצק אפלטוני. זהו טטרהדרון כפול, שני טטרהדרונים עם פנים משותף אחד. הפך לייעול טוב יותר באווירה. האגרוף משך קדימה, השני צמצם. החלק התחתון יכול לעבוד ככנף, אם כי מתווספות לו גם כנפיים. הקשיחות של משולשים וטטרהדרונים הופכים את המבנה הזה ליציב ובטוח. זה יכול לשמש גם עבור מטוסים או מכוניות מהירות. כמו גם סירות מהירות. או לרכב אוניברסלי, המשלב את כל אלה באחד. תחנת חלל מסלולית תהיה קשיחה ובטוחה אם היא עשויה כאיקוסהדרון, בשל משולשים בפניה. הוא גם קרוב לכדור ויכול לתמוך בכל משטח כדורי. Hemi-icosahedron – גג. דודקהדרון יכול לשמש כמבנה של גלגל רכב שטח. עם משטח מגע רחב וצלעות גמישות. ניתן להשתמש בטטרהדרון באדריכלות כדי לתמוך במבנים מעוקבים רגילים מבפנים כדי להפוך אותם לקשיחים וגבוהים יותר.

מוצקים אפלטוניים שימשו את אלוהים ליצירת היקום, הגלקסיות והכוכבים. הם מהווים את עצם הבסיס של החלל. אריזה קומפקטית של כדורים היא איקוסהדרון (1+12=13) והשכבה השנייה שלו היא דודקהדרון (1+20=21). אלו הם מספרי פיבונאצ’י, ה-7 וה-8, היחס שלהם הוא פרופורציה מוזהבת 13/21 או 12/20=3/5. הם מתארים פלזמה בכור, או כוכב או פיצוץ אטומי. המרכז הוא שמש, אש או פלזמה מעובה עצמה, המספר ה-7 הוא שבתאי, דחיסה, עיבוי ומבנה או צורה של הכור, כדור הארץ, המספר ה-8 הוא אורנוס, ביזור, פיצוץ, פרץ או גז חם, אוויר. השכבה השלישית היא המספר ה-9, נפטון, נוזל, מים, לקירור והעברת חום. השכבה הרביעית היא המספר העשירי, פלוטו, הפיכת אנרגיה לסוג אחר, או אש חדשה, למשל זרם אלקטרומגנטי או אור. אסטרולוגיה מניעה איכויות של מבני חלל מכיוון שהיא היגיון אסטרלי, או מדע של מרחב חמשת ממדי. ואסטרל, מאדים, הוא מפתח לכל תנועה, או אינטראקציה, או הקרנה של חללים. אסטרולוגיה מוכחת בהיגיון ובעובדות לא פחות מכל מדע אחר ויש לה את הזכות להתקיים ולשתף פעולה עם מתמטיקה ופיזיקה בכל מחקר.

מוצקים אפלטוניים מתארים ונכנסים למסלולים של כוכבי לכת, התאמתם ליסודות מוסברת על ידי התאמת כוכבי לכת אלה למזלות. טטרהדרון נמצא בין מאדים לצדק (אסטרלי ואתר), השולטים בטלה ובקשת, סימני אש, כך שזו האש עצמה. כוכב הלכת הקודם, שבתאי, מסמל עולם פיזי תלת מימדי. הממדים גדלים עם מספר כוכבי הלכת שנספרו מפלוטו ועד לשמש. לאתר יש ארבעה מימדים, אסטרלי – חמישה, מישור נפשי, נוגה ומרקורי (דמיון ומושגים) – שבעה ושמונה, עולם רוחני, שמש, – תשע. כדור הארץ, התודעה או הנשמה, קרוב לנוגה. הירח כאינטואיציה, כאשר הוא מלא, קרוב למאדים, המישור האסטרלי. השמש הגיאוצנטרית היא שישה מימדית במקום כדור הארץ. אורנוס הוא משטח דו מימדי של כדור, שהוא הצורה של כל השדות והגלים. נפטון הוא הרדיוס החד-ממדי שלו. פלוטו הוא המרכז שלו, אפס. שני הממדים הראשונים שייכים למיקרוקוסמוס, חלקיקים יסודיים ומכניקת הקוונטים. כוכבי לכת אלה בלתי נראים כמו העולם שהם מתארים. זוהי מציאות אובייקטיבית, שניתנה לנו בחושינו. מרחב סובייקטיבי חיוני מתחיל לצמוח שני שלבים מאוחר יותר. שבתאי הוא מרחב אפסי של אבנים מתות. יופיטר – מרחב חד מימדי של צמחים. מאדים – מישור דו מימדי של בעלי חיים. כדור הארץ הוא העולם התלת מימדי של בני האדם. ונוס, מרקורי, שמש פירושם עולמות רוחניים בעלי 4, 5 ו-6 מימדים של מלאכים, מלאכים ואלוהים.

ללא פילוסופיה רוחנית, אי אפשר להבין את מדע האידיאליזם. מטריאליסטים עושים מניפולציות על נוסחאות ומבנים גיאומטריים בצורה מופשטת, אם כי כולם תואמים את המציאות. כגון מרחב רב מימדי, מתואר ומחושב אך לא מאמין. טלפתיה מוכיחה את קיומם של שדות לא פיזיים ולכן עלינו להסיק על קיומם של עולמות לא פיזיים ולהוכיח זאת על ידי ניסויים נוספים. הדרך הקלה ביותר לבדוק את הכל היא ניתוח אסטרולוגי של ההורוסקופ האישי של האדם. אם האסטרולוגיה עובדת, האסטרלי קיים כמו גם העולם הרוחני והדת היא נכונה.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *