כיצד להמיר מנועים אוטומטיים לשימוש ימי

האם אי פעם חשבת להסב את מנוע הרכב שלך לשימוש ימי? אם יש לך רכב מדגם ישן שאינו במצב תקין אך המנוע עדיין עובד היטב ואתה נמצא במקום קרוב לאזור מים, הסבת מנוע הרכב שלך לשימוש ימי תהיה אופציה מצוינת. אבל עבודת ההמרה הזו נעשית על ידי איש מקצוע שיש לו רקע טוב ביישומים ימיים כמו גם מומחיות הקשורה בשימוש במנוע ובביצועים. לאחר ההמרה חלקים ואביזרים אחרים זמינים באופן נרחב דרך ספקים ימיים בחנות מקוונת. בדוק את הליך ההמרה הבסיסי הזה שלב אחר שלב שעשוי לעזור לך בהמרת מנוע אוטומטי לשימוש ימי.

נוהל צעד אחר צעד

נתק את ראשי הפליטה ממנוע הרכב באמצעות כלי מתאים. הסר ופרק את הקרבורטור. לאחר מכן ניתן כעת להסיר את הגלגלת וכן את משאבת המים מהמנוע. לאחר מכן תראה בבסיס המנוע את הקפאת העופרת שתצטרך לפוצץ ולחבר החוצה. כעת תוכל להסיר את תושבות המנוע מהגוש.

התקן את מחליפי החום, סעפות הפליטה מקוררות המים ואת אטם סעפת הפליטה. בחלק הקדמי של המנוע חבר את משאבת המים הימית. לאחר מכן חבר את הצינורות של מחליף החום למשאבת המים. בתא המנוע של הסירה התקינו כניסת מים גולמיים דרך גוף הסירה, הצינורות הנותרים וכן מסנן המים.

על סעפות מקוררות מים מחברים את צינורות הפליטה יחד עם המהדקים והאטמים הדרושים. לאחר התקנת המנוע על הסירה ניתן לחבר את שאר חלקי הפליטה.

בדוק את הקרבורטור וניתק את אביזרי קו הדלק. לאחר מכן חיבר את מיכל הדלק, אביזרי משאבת הדלק, אביזרים ימיים מוגדרים עבור הקו הקשיח או שאתה יכול גם להשתמש בקו דלק מדורג במטוסי אוויר כל עוד הם מוגדרים לפני השימוש הימי לאחר התקנת המנוע. מסנן דלק 1 או 2 יהיה נהדר עבור מערכת אספקת הדלק.

כמו כן עבור הקרבורטור שנה את סעפת היניקה עם שקעי הטיה כך שהיא תהיה מתאימה וודא שאין מקום לאוויר לעבור דרכו. כאשר חרטום הסירה עולה, ה-shims משמשים כמנחה עבור הקרבורטור להישאר ברמה.

לתוך סעפת היניקה הכניסו את מעכבי הלהבות של הקרבורטור. החזר את הקרבורטור לסעפת היניקה. לפני התאמות שנה את חיבור המצערת לבקרת המצערת ולכבלים של הסירה.

על בלוק המנוע התקן את הקפאת הפליז וחבר את המנוע הימי שיורכב בבלוק המנוע. כעת אתה יכול למלא את בית הארכובה של המנוע בשמן מנוע ימי מתאים ובדרגה גבוהה. לבסוף על תא המנוע התקן מסנני שמן חיצוניים למערכת הדלק.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *