כיצד להפחית את עלויות החימום והקירור

להפחית את עלויות החימום והקירור
להפחית את עלויות החימום והקירור

זה לא סוד שעלויות החימום והקירור מסתכמות במהירות, במיוחד בטמפרטורות קיצוניות. למרבה המזל, ישנם כמה צעדים פשוטים שתוכל לנקוט כדי להפחית את צריכת האנרגיה שלך ולחסוך כסף בטווח הארוך. הנה איך להוזיל את עלויות המזון והקירור בבית או במשרד.

השתמש בתרמוסטט הניתן לתכנות

אנשים רבים לא מבינים שניתן לתכנת את התרמוסטט שלהם כך שיתאים אוטומטית את הטמפרטורה על סמך השעה והעונה. על ידי שימוש בתכונה זו, אתה יכול לחסוך כסף על ידי כיבוי החימום או מיזוג האוויר כאשר אתה לא צריך את זה במהלך היום.

שדרג למכשיר חסכוני באנרגיה

אם מערכת החימום והקירור הנוכחית שלך היא בת יותר מ-10 שנים, שקול לשדרג ליחידה חסכונית באנרגיה. חפש דגמים עם דירוג יעילות אנרגטית גבוהה (EER), המודד את כמות האנרגיה הנצרכת לשעת פעולה. הדגמים החדשים מגיעים גם עם תכונות מתקדמות כגון בקרת טמפרטורה משובצת וטכנולוגיה חכמה המשפרת את יעילות האנרגיה.

אם אתם מתכננים שיהיה לכם שטח פתוח בגינה שלכם, בית קיץ מנותק שקול לקנות אחד עבור עלויות חימום מינימליות. יתר על כך, לפרגולת עץ אתה יכול למקם אותו באזור בבית שלך שמקבל פחות אור שמש. אתה יכול לבלות שם ולהיות מגניב רוב הזמן.

החלף את מסנן האוויר באופן קבוע

מסנן אוויר מלוכלך יכול להפחית את היעילות של מערכת ה-HVAC שלך, ולגרום לה להשתמש יותר באנרגיה ולפעול זמן רב יותר מהנדרש. זו הסיבה שחשוב להחליף או לנקות את מסנן האוויר מדי חודש כדי לשמור על הפעלת המערכת ביעילות שיא.

השתמש במאווררים לזרימת אוויר

מאווררים הם דרך לא יקרה לעזור לקרר את הבית שלך במהלך החודשים החמים יותר. מאווררי תקרה יכולים להיות יעילים במיוחד מכיוון שהם עוזרים להזרים אוויר סביב חלל ולשמור אותו קריר מבלי לווסת את הטמפרטורה.

החלפת חלון

אם החלונות שלך ישנים ומעוותים, החלף אותם בדגמים חדשים וחסכוניים יותר באנרגיה. חלונות חדשים יותר מגיעים לרוב עם זיגוג כפול או משולש, שעוזרים לחסום חום וקור ומסייעים בהפחתת עלויות החימום והקירור.

עם קצת מאמץ וכמה שדרוגים, אתה יכול להפחית את עלויות החימום והקירור שלך וליהנות מאורח חיים בריא וחסכוני באנרגיה.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *