מדוע הונדה סיוויק ישנה יכולה להיות מכונית חשמלית נהדרת

אם אתה נוסע לעבודה הרבה במכונית שלך, תעריך את התכונות של רכב חשמלי (EV). רכב חשמלי זול יותר להפעלה ועולה פחות תחזוקה בהשוואה למכונית רגילה. עם מחירי בנזין גבוהים, מציאת דרכים להפחית את חשבון הוצאות האנרגיה שלנו היא ברכה. למרבה הצער, מכונית חשמלית חדשה היא עדיין די יקרה לרכישה. אנשים רבים החלו להמיר מכונית מונעת בגז לחשמלית באמצעות גישת עשה זאת בעצמך (DIY). אחת ממכוניות התורמים הפופולריות ביותר המשמשות לפרויקט ההסבה היא הונדה סיוויק ישנה.

אם יש לך הונדה סיוויק ישנה, ​​תוכל להמיר אותה לרכב חשמלי במוסך הביתי שלך. גם אם אין לך אחד, זה עולה הרבה לקנות סיוויק משומשת. הרעיון של תיקון המכונית החשמלית הוא להוציא את מנוע הבעירה הפנימית ולהחליפו במנוע חשמלי. המנוע מחובר ליחידת ההילוכים הקיימת. סדרה של סוללות מחזור עמוק ישמשו להנעת המנוע.

הונדה סיוויק ישנה יכולה להיות EV מצוינת בגלל העיצוב הקומפקטי ומשקלו הקל. מכיוון שמכונית חשמלית תצטרך לשאת מקור כוח משלה בסוללות, עדיף פחות משקל. מכונית חשמלית ללא עומס מיותר תוכל לנסוע עוד לפני שיהיה צורך להטעין אותה. מכונית חשמלית ממוצעת עם 10 עד 15 יחידות של סוללות יכולה לכסות עד 100 מייל לפני טעינה. הונדה סיוויק שעברה הסבה עם אותו מספר סוללות יכולה לנסוע עד 150 מיילים.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *