מהו אסטון מרטין DB9?

תעשיית הסרטים של ג’יימס בונד השתמשה בקביעות באסטון מרטין בסרטי הקולנוע שלה. מה יעזור לך להיראות באסטון מרטין?

המנוע של אסטון מרטין DB9 הוא מנוע 6.0L V12, בדיוק כמו ה-DBS. מנוע זה מותקן ליד החלק המרכזי של המכונית, מה שמאזן את משקל המכונית. הודות לכך יש חלוקת משקל מושלמת של חצי וחצי מהחלק הקדמי לאחור. כתוצאה מכך המכונית פועלת ברמה מעולה בכך שהיא יציבה יותר על הכביש. למנוע יש רמת הספק של כמעט 470 כוחות סוס והוא יכול להגיע עד 190 מייל לשעה. המכונית יכולה גם לעבור מאפס לשישים מייל לשעה בפחות מחמש שניות.

ה-DB9 כולל חישוקי סגסוגת תשעה עשר אינץ’ הנשלטים באמצעות מערכת Servotronic. זוהי מערכת המסייעת בשליטה ברכב על ידי התאמת עוצמת ההיגוי לפי מהירות. איכות הבלימה של המכונית משופרת מכיוון שהיא כוללת חלוקת כוח בלימה אלקטרונית הפועלת כדי לשמור על איזון בין מערכת הבלימה הקדמית והאחורית. תכונת הסיוע לבלימה חירום פועלת לכוונון רמות כוח הבלמים במקרים בהם יש צורך ברמות גבוהות יותר של בלימה.

ה-DB9 אלגנטי, יוקרתי ונוח להפליא. תא הנוסעים שלו חתוך בעבודת יד בחומרים יפים וטבעיים; בעיקר עץ ועור; ומשלבת את החידושים האחרונים בטכנולוגיה המודרנית. יש מינימום של הסחת דעת לנהג; אפילו מסך הניווט לווייני מתקפל באופן דיסקרטי כאשר אינו בשימוש. אבל בעת שימוש, מערכת הניווט הלווינית מופעלת על ידי תוכנית כונן קשיח שפועלת בחלק גדול מצפון אמריקה ואירופה. בקרות טמפרטורה אוטומטיות משמשות גם במכונית זו המסייעות להתאים את החימום והקירור כדי להפוך את פנים המכונית לנוח בכל עת של השנה.

העיצוב החיצוני המפואר של ה-DB9 מפנה את מקומו לתא נוסעים מאובזר מקיף, מעוטר בחומרים המשובחים ביותר. כל אלמנט מתוכנן בצורה מושלמת, מה-V12 בנפח 6.0 ליטר, ועד למושבים התפורים ביד ולעץ הפנים שנבחר בקפידה. שום דבר לא במקום. תארו לעצמכם את ההרגשה של נהיגה ביצירת אמנות כזו.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *