מהינדרה, הידועה בעיקר בייצור רכבי שירות חזקים, כבר עשתה את הפריצה שלה לסגמנט הדו-גלגלי. הם נכנסו לשוק עם קטנועים עם מגוון של Duro, Flyte, Rodeo ו-Kine. ב-2010 הם יצאו עם אופניים, הסטאליו, שלא ניתן היה להמשיך בשל כמה בעיות. אופני מהינדרה חזרו עם שתי השקות ב-2012 – הסנטורו והפנטרו.

בואו לגלות איך הסנטורו מסתדר.

ה- Centuro הוא מוצר פרימיום מבית Mahindra. הפנס מודגש וגדול יותר בהשוואה לאחיו, הפנטרו. הפנסים מגיעים עם פנסי חניה לד. ישנם סורגים מעוצבים כפולים המחברים צד אחד לשני. הטנק, החלק האחורי, פנסי ה-LED האחוריים וידית האחיזה הם אותם חלקי מחזור המשמשים בפנטרו. אין משענות רגליים מפוארות אבל יש יריעת בטן מנוע קטנה. גימור התאמה, איכות בנייה ועבודת צבע מצוינים.

אשכול המכשירים הדיגיטלי בעל שלושת התרמילים נראה פרימיום עם מד טכומטר אנלוגי במיקום מרכזי. ל-Mahindra Centuro יש מד מהירות דיגיטלי שלם, שני מדי נסיעה, תזכורת שירות, שעון ומרחק לתכונה ריקה. אור המשמרת, האור הגבוה והמחוונים הבודדים ממוקמים מעל המונים. מתג מגיע עם מתג מעבר. הסנטורו מגיע גם עם שלט מפתח בעל לפיד LED עם שלוש תכונות כמו פנס הכוונה הביתה, צליל זמזום עם חיווי מהבהב כדי למצוא את האופנועים שלך במקומות חניה ואימובילייזר מנוע שמזהה מפתח כוזב ומשמיע אזעקה.

תנוחת הישיבה זקופה ונוחה. יתדות הרגל ממוקמות כראוי. בסיס המושב ארוך ורחב עם ריפוד מעולה. המיכל נלקח היטב לתמיכה בירכיים. גם חישוקי הסגסוגת בגודל 18 אינץ’ מוסיפים למראה הגברי שלו.

הסנטורו מונע על ידי מנוע 106.7 סמ”ק, MCi-5 2 שסתומים יחיד צילינדר, מקורר אוויר, מנוע ארבע פעימות המשודך לתיבת הילוכים ידנית עם ארבע מהירויות. הוא מפיק הספק מרבי של 8.5 כ”ס ב-8500 סל”ד ומומנט מרבי של 8.5 ננומטר ב-5500 סל”ד. לסנטורו יש סוג מצמד רטוב מרובה צלחות. הוא יכול להאיץ מ-0 ל-60 קמ”ש תוך 8.9 שניות. הקילומטראז’ הכולל המוצע הוא 60 קילומטרים לליטר. הסנטורו מקבל בלמי תוף גם מלפנים וגם מאחור. האופניים קלים עם משקל עצמי של 110 ק”ג ובסיס גלגלים קצר של 1265 מ”מ.

הסנטורו מגיע בצבעים אדום ושחור עם גרפיקה. Mahindra Centuro O1 ו-N1 הן שתי הגרסאות הזמינות בשוק. וריאנטים אלה מחירים החל מ- Rs. 45,000 עד Rs. 47934 בהתאם לתכונות המוצעות בדגם.

Honda Dream Yuga and Neo, Bajaj Discover 100T ו-Hero Passion X Pro הם המתמודדים העיקריים שלה.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *