מה עלול לגרום לאפקט קירור רע בקירור המשאית שלך?

הרבה סופרמרקטים צריכים להסתמך על משאיות קירור או טנדרים מקוררים כדי לספק מזון קפוא טרי, ובמהלך ההובלה הקפואה, הטמפרטורה המבוקרת חשובה מאוד כדי לוודא שהמטען טרי. כמו כן, הטמפרטורה המבוקרת תלויה לא רק בקירור משאית באיכות גבוהה או בקירור טנדרים, אלא גם זקוק לכמה עצות חכמות שמובילים לוקחים. בדרך כלל, כתוצאה מכך שקירור משאית או קירור טנדר לא מקררים היטב יש סיבות רבות, כגון בידוד גוף המשאית לא טוב או אבק רב או כפור במעבה נפוצים לראות את זה בהובלת שרשרת הקרה.

1. אפקט בידוד גרוע ואיטום לקוי של גוף משאית בקירור

איכות גבוהה של מרכבי משאיות מקוררים היא אחת הסיבות שמבטיחה את אפקט הקירור הטוב ביותר. חוץ מזה, כאשר בוחרים מרכבי משאית בקירור, הלקוחות צריכים גם לקחת בחשבון את ביצועי עמידות הלחות, מכיוון שאם מרכבי המשאית לחים, הם עלולים להיות לא בכושר, אפילו פגום, מה שגורם להשפעת הבידוד הלקויה והטמפרטורה יורדת לאט במשאית. גופים. סיבה נוספת היא שאיטום לקוי, וזרימת אוויר חם נכנסת למרכבי המשאית. כאשר רואים שיקולי רטיבות באזורי האיטום, זה אומר שאיטום לקוי באזורים אלו. יתרה מכך, דלת פתוחה לעתים קרובות יכולה גם לגרום לזרימת אוויר חמה רבה פנימה, כך שבמצב זה, יחידת קירור משאית בעלת קיבולת קירור גדולה היא הבחירה הטובה ביותר.

טיפ: Guchen Thermo TR-650 קיבולת קירור גדולה הובלת יחידות קפואות בסין

2. אבק רב או כפור מתחברים למאייד

כולנו יודעים שמאייד קירור למשאית או מאייד קירור טנדר מותקן בגוף המשאית הפנימי או בגוף הטנדר. זה נושף זרימת אוויר קירור באופן שווה למטענים, שמור על מטענים טריים, כך שאם יש הרבה אבק או כפור מחובר למאייד, זה יגרום לחילופי חום ולהשפעת קירור גרועה. אז מובילים צריכים להפשיר ולנקות את המאייד באופן קבוע. ישנן שתי דרכים שעוזרות לך להפשיר במאייד יחידות קירור הובלה.

â� ã��עצור את מנוע המשאית כדי להפשיר. כלומר, עצור את פעולת מדחסי יחידות הקירור של משאית, ואז פתח את הדלת עד שהכפור יימס כאשר הטמפרטורה גדלה בגוף המשאית והפעל מחדש את המדחס לפעול.

â�¡ã��הפשרה במים חמים. הסר מטענים במרכבי משאית ושטוף את הכפור בצינור המאייד במים חמים עד להפשרה.

כדי להסיק מסקנה, אלו הן שתי הסיבות הנפוצות לעיל שיגרמו לכך שהמשאיות הקירור שלך לא ישפיעו בצורה טובה. כעת, אנא בדוק אם שמת לב לסיבות לעיל!

אודות Guchen Thermo Co., Ltd

כיצרני קירור מונעי משאיות ויצרני קירור משאיות, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ה-HVAC של משאיות ואוטובוסים, אנו שמחים לחלוק מידע שימושי ואיכות גבוהה של קירור משאיות וקירור טנדרים ללקוחותינו. עם התפתחות העסק, Guchen Thermo זקוק למפיצים בכל רחבי העולם כדי לעזור ללקוחות הקצה המקומיים להשיג את המוצרים שלנו. באשר לענייני ההפצה, אנא אל תהסס לפנות אלינו, המנהל שלנו יענה תוך 24 שעות. אנו מברכים אותך בחום לשתף איתנו פעולה! Guchen Thermo שאתה יכול לסמוך עליו!

יצרני קירור משאיות עם הנעה ישירה ויצרני קירור טנדרים

צילום: יצרני קירור משאיות עם הנעה ישירה ויצרני קירור טנדרים

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *