מוצרי אנטיפריז כלולים גם בפורטפוליו חומרי הסיכה של Shell

Shell, מותג השמן המינרלי המוביל, הוסיף שורה של מוצרי אנטיפריז לפורטפוליו שלה.

נוזל קירור מעטפת נגד קפיאה נוזל קירור מעטפת נגד קפיאה

מגוון מוצרי Shell הולך ומתרחב. מוצרי האנטיפריז החדשים Shell Coolant Essential Concentrate ו-Shell Coolant Longlife Concentrate יתפסו את מקומם בפורטפוליו המוצרים של Shell Mineral Oils החל ממרץ.

Shell Coolant Essential Concentrate הוא סטנדרטי, בעוד Shell Coolant Longlife Concentrate מיועד למי שרוצה הגנה ארוכת טווח נגד קפיאה וזמין באריזות של 1, 3, 5, 209 ו-1000 ליטר.

כידוע, אנטיפריז הוא נוזל כימי המונע מהמים לקפוא ולהרתיח, המשמש ביישומים כגון רכבים, מערכות קירור תעשייתיות, מערכות חשמל ופאנלים סולאריים. נוגדי קיפאון של Shell Coolant Essential Concentrate ו-Shell Coolant Longlife Concentrate מונעים נזק למנוע במהלך חודשי החורף על ידי הורדת נקודת הקיפאון של נוזל קירור המנוע. בקיץ הוא מונע התחממות יתר של המנוע ומאריך את חיי המנוע. בנוסף, היכולת להפעיל את המנוע עד לטמפרטורה אופטימלית ללא מאוורר הקירור דולק תפחית את צריכת הדלק, אם כי במעט.

לפני רכישת נוזל לרדיאטור, אתה צריך לדעת את התכונות של מוצר זה שאתה מתכנן להשתמש. לא מומלץ לערבב חומר מונע קפיאה חדש עם חומר מונע קיפאון ישן, הוא אינו מאבד את תכונות ההגנה שלו. במקרים קיצוניים, מומלץ להוסיף או להחליף את המוצר במוצר המומלץ על ידי יצרן הציוד או העומד במפרט במדריך למשתמש של הציוד. מסיבה זו, מגוון נוזלי הקירור של Shell עומד באישורים ובמפרטים של יצרני ציוד מקורי רבים.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *