מערכת הקירור משמשת בסמסונג גלקסי S22

בדגם ה-Galaxy S22, שסמסונג מצפה לשחרר ב-2022, הוא צפוי לחזור למערכת קירור שלא ניתן היה לקרוא לה חדשה עבור סמסונג, אך הייתה בשימוש סתמי באותה תקופה. מערכת חדר אדים זו משמשת גם בטלפונים למשחקים.

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, היא פותחת לנו דלתות חדשות, ודלתות חדשות אלו יוצרות צרכים חדשים. ככזה, המכשירים שאנו משתמשים בהם נמצאים בפיתוח מתמיד. כדי להשיג מחשב חזק מאוד, אתה צריך חלקים חזקים והחלקים האלה יתקררו. למקררים אנחנו צריכים. מכשירים קריטיים כמו מחשבים וסמארטפונים דורשים מערכות קירור טובות יותר ככל שהעומס עליהם גדל.

גם סמסונג ראתה את זה ויש לו תכונה נגד חום בדגם ה-Galaxy S22, שאנו מצפים להשיק ב-2022. שיטה שהוא ניסה בעבר נראה שהוא מתכנן לחזור. לכאורה, סמסונג הייתה ממש לפני בדגם ה-Galaxy S10 Plus נוכל לראות שיטה זו בספינות הדגל בשנת 2022.

קירור Galaxy S22 מסופק על ידי טכנולוגיית תאי אדים:

על פי המידע שסופק, סמסונג השתמשה בו בדגם ה-Galaxy S10 Plus. שיטת חדר אדים בנוסף למשפחת ה-Galaxy S22, נוכל לראות אותה גם בדגמים מתקדמים כמו ה-Note וה-Flip החדשים. מחוץ לסמסונג ASUS, ROG 3 שחקן בשם השתמש במערכת זו בטלפון שלו. לכן, אנו יכולים לומר שמערכת זו אידיאלית עבור מכשירים שעלולים להתחמם יתר על המידה.

למי שלא מכיר את מערכת חדר האדים בצורתו הפשוטה ביותר בואו נסביר. בתוך מערכת זו נמצא חומר שמוליך חום היטב, ובתוך החומר הזה ישנו נוזל שמתנדף בקלות. כאשר מופעל עומס על המכשיר, החומר המחומם מפעיל את הנוזל והנוזל עולה אל פני השטח. בינתיים, הנוזל המקורר חוזר לתחתית ועוזר לקרר את האזור החם המקורי. זֶה, עִגוּל ממשיך.

תוכן קשור

הם באים ברעש: Realme X9 ו-X9 Pro נחשפו פרטים חדשים

כפי שציינו זה עתה, סמסונג השתמשה במערכת זו קודם לכן בדגם ה-Galaxy S10 Plus. אנו יכולים לומר ששיטה זו, המועדפת מאוד על ידי קהילת הסמארטפונים, תהיה שימושית מאוד עבור ספינות הדגל שסמסונג תשחרר ב-2022. כי קירור טוב, ביצועי סוללה יעילים יותר ופירושו חוויית סמארטפון יעילה יותר.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *