סקור את הסיפון SEAGULL הבריטי עבור התשוקה שלך לרכיבות ימיות מהנות

ה-SEAGULL הוא הפקה מובנית בריטית אמיתית. הוא תוכנן באופן בלעדי להיות מנוע ימי במקום להיאסף מתעשיה, שונה ומנוצל כמנוע של ימית, כפי שקורה לעתים קרובות.

מאפיינים בסיסיים של כל הדגמים של מנוע SEAGULL

 1. מבנה עמיד קשוח עם מעט מקום לבלאי במשך שנים

 2. פונקציונליות גבוהה ונטייה לפגיעה פחות למרות שימוש גס ופחות טיפול

 3. נותן שעות עבודה רצופות

 4. תכונות פשוטות לתפעול

 5. עיצוב המנוע אינו מורכב כלל

 6. עלות מינימלית הנדרשת לתחזוקה וגם שנדרשת לעיתים רחוקות

 7. המנוע מתפשר על צילינדר בודד ומקורר במים

 8. החומר המשמש לייצורו הוא גם באיכות אידיאלית

התכונות הרווחיות והנוחות הבלתי נגמרות הללו הופכות את מנוע SEAGULL הבריטי מוערך מאוד ומומלץ על ידי הבעלים, הטכנאים והמכונאים שאוהבים להשתמש בו ולתקן אותו במהירות. לכן, אינך צריך להוציא סכום נכבד עבור העסקת צוות מומחה במיוחד לתיקון שלו. אבל כן, הקפד להזמין איש מקצוע בעל ידע מעמיק במנוע של SEAGULL.

תהליך ייצור

כל דגם SEAGULL בשוק עובר מספר אמצעי אישור צולב במהלך תהליך ההרכבה שלו. כל מנוע צריך לעבור בצורה מצוינת את כל בחינות הפונקציונליות הקפדניות בכל שלב של בנייתו.

מאפיין יוצא דופן של SEAGULL שגורם לבעליו להרגיש מיוחס

 • לא נדרשות בהכרח ידיים מיומנות או חזקות כדי להפעיל את SEAGULL

 • יש לו מנוע שימושי מאוד, שניתן לנייד בקלות ללא מיכלי הדלק הניתנים להסרה

 • מסופקים גם סוגרי תיקון עבור מיכלי הדלק

 • אם אתה רוצה להשתמש במיכלים גדולים בקיבולת 45, 60 ו-75 עם SEAGULL, אינך צריך לרכוש סוגרים נפרדים מכיוון שהחברה תכננה את חלל התמיכה עבור גדלי מיכל משתנים כך שישתלבו בעדינות אך חזקה לבטיחות

 • המדחפים של המנוע הם מרובי להבים כדי לשפר את הדחף של SEAGULL. הם בנויים כדי לאפשר לרכב נסיעה מגומית או קפיצית. לכונן כזה יש יכולת לספוג זעזועים במקרה שתחתית הסירה פוגעת בחפץ קשה בים.

מנוע SEAGULL אינו דורש שימון בשמן שהוא בהכרח יקר. עם זאת, זה לא צריך להיות נמוך באיכות. זכור, חל איסור מוחלט להשתמש במתקני ערבוב דלק/שמן אקראיים עם SEAGULL. היחס בין ערבוב שמן ובנזין עבור המנוע הבריטי הזה צריך תמיד להישאר זהה שהוא חלק אחד של נפט ו-10 חלקי בנזין או שלושה-ארבעה ליטר שמן וליטר אחד של בנזין.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *