סקירה ופרטים על אופניים של Yamaha YZF R15

ימאהה עשתה השקה סנסציונית עם השקת ימאהה YZF R15, והמכונה הזו נישקה את הכבישים ההודיים עם אינסטינקטים המרוצים שלה, אם כי הגיעה לאכזבה עם תג מחיר כבד. עם זאת, לימאהה YZF R15 יש כריזמה ייחודית עם טכנולוגיית אופני המירוצים המתקדמת שלה, והיא נולדה להקסים כל חובב אופניים אחר.

המראה של אופניים אלה פותח בשושלת של סדרת ימאהה R, אך ימאהה YZF R15 מפגין הרמוניה מושלמת בין המכונה לרוכב.

ימאהה YZF R15 הוא גם מנוע ה-150 סמ”ק מקורר הנוזל הראשון של הודו עם צילינדר עשוי אלומיניום. צילינדר ימאהה YZF R15 משתמש במה שמכונה טכנולוגיית DiASil (די-יציקת אלומיניום סיליקון), אשר מפחיתה ביעילות את משקל המנוע וכן משפרת את יכולת הקירור. הרדיאטור של ימאהה YZF R15 הוא קומפקטי המבטיח יציבות רבה יותר בזמן הרכיבה, בין אם מדובר בכבישים בעיר או ברכיבה בעלייה. האיסוף של המנוע הזה מדהים ויש לו תיבת הילוכים עם שישה הילוכים. התאוצה שלו במהירות נמוכה היא כמעט מעולה. ימאהה YZF R15 מספק הספק מרבי של 17 PS ב-8500 סל”ד ומומנט של 15Nm ב-7500 סל”ד.

בנוסף, הרעש המכני מהמנוע הוא הנמוך ביותר. Yamaha YZF R15 משתמש בבוכנה מחושלת ובתא בעירה בעל 4 שסתומים וזה עוד סוד לביצועים הנהדרים שלו. מערכת הזרקת הדלק תוכננה כך לספק יעילות דלק מיטבית וגם עומדת בתקני הפליטה הסביבתית. יעילות הדלק בכבישים ההודיים היא 40 קמ”ל. מסגרת מסוג תיבת הדלתא של השלדה עם מתלה מונו מוסיפה למראה הזריז שלה ומספקת יציבות מקסימלית. הצמיגים הם טיובלס, כך שניתן לרכוב על Yamaha YZF R15 עם חיכוך מופחת. האופנוע גם מבטיח כל מיני תקני בטיחות.

עם זאת, המראה של האופניים עם הפנסים הקדמיים, עיצוב מיכל הדלק והקיבולת של 12 ליטר והמראות האחוריות הוא זה שגורם להם לעמוד בנפרד מהשאר. עם תג מחיר גבוה, הדגם החדש הזה הוא בהחלט גאוות הבעלים.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *