האם אתה מחפש להיכנס לתחום ה-pit bike? יש לך תקציב? אתה במקום הנכון כי ל-Gio Bikes, חברה מבוססת קנדה, יש כמה מבצעים מדהימים על אופני פיט. בעוד שסין ממשיכה לבנות בעיקר חלקי זבל חסרי ערך, Gio Bikes מייצרת ומוכרת אופני פיט ראויים לשטח.

אופני פיט בנפח 250 סמ”ק הם אופני הלומדים המושלמים עבור ילד גדול יותר או מבוגר מכיוון שיש להם גובה מושב מספיק גבוה ויש להם מספיק כוח לרוכב גדול יותר. ל-Gio Bikes יש כמה אופני 250 סמ”ק שונים, אבל 2010 X31 (19″/16″) הם אופני הפיט 250 סמ”ק הפופולריים ביותר שלהם. אולי אתם חושבים, “זה רק עוד אופני שטח זולים למראה”, כי זה לא ידוע כמו הונדה או קוואסאקי. תחשוב שוב, כי אופני הפיט האלה מיוצרים בקנדה עם חלקים באיכות גבוהה יותר מאשר אופני העתקת סין.

מנוע

המנוע ב-X31 2010 הוא 250 סמ”ק מקורר אוויר ארבע פעימות. יש לו מומנט הגון, אבל מושך טוב באמצע הסל”ד העליון. הוא מגיע עם קרבורטור Mikuni בעל ביצועים גבוהים, המשמש את אופני המוטוקרוס הטובים ביותר של המותגים. לאופניים האלה יש מספיק כוח כדי שכל אחד יוכל ליהנות עליהם. זה יכול להחזיק את עצמו בשבילים ויש לו מספיק ‘אומף’ כאשר מתעסקים עם החברים שלך. הוא מגיע גם עם מערכת פליטה בזרימה גבוהה המספקת כוח טוב ונשמעת נהדר.

שִׁלדָה

המנוע עטוף על ידי מסגרת היקפית קלת משקל מאלומיניום. זה הסגנון שבו משתמשים אופני המוטוקרוס הגדולים. המסגרת המעוצבת ב-CAD מיועדת להתעללות על ידי רוכבים מבוגרים ולוחמי סוף שבוע. זה הרבה יותר חזק מאופני פיט סיניים והוא קל מספיק כך שילד רוכב עליו יכול להניח אותם בפינות מבלי להתהפך.

הַשׁעָיָה

האם אתה רוכב צעיר וקטן יותר שאוהב לקרוע את השבילים? נקבה שרוצה אופניים טובים לעקוב אחרי המשפחה? או שאתה בחור גדול יותר שנהנה להפליץ על אופני פיט ולהשוויץ בפני החברים שלו? אם אתה אחד מאלה, או ביניהם, המתלים באופני פיט בנפח 250 סמ”ק יכולים להתאים לסגנון הרכיבה שלך. גם לבולם וגם למזלגות יש מתלים מתכווננים לחלוטין בדרגה יפנית (הרבה יותר טובה מסיני). המזלגות ב-X31 2010 הם בולמי Fast Ace הפוכים בעלי שיכוך מעולה. הם כנראה לא מספיק חזקים עבור מוטוקרוס או קפיצות גדולות, אבל הם עושים את העבודה אם אתה נשאר קרוב לקרקע. מאחור, יש לו בולם זעזועים Showa תא אוויר. בולמים Showa משמשים בהונדה, קוואסאקי, ימאהה ואופנועי מותגים גדולים אחרים ואופני שטח, כך שאתה יודע שזה מהשורה הראשונה. לא כל אופני הפיט מגיעים עם מתלה מתכוונן לחלוטין, שלא לדבר על מתכוונן, כך שזה יתרון עצום שיש לאופני הפיט הזה בנפח 250 סמ”ק של ג’ובאני.

לבנות איכות

כמעט כל חלק ב-pitbike הזה עשוי מחומר באיכות גבוהה. משמעות הדבר היא פחות התמוטטויות פתאומיות, בניגוד לעתקטים סיניים. רק על ידי התבוננות באופניים האלה אתה יכול לראות שהחלקים לא זולים. תוכלו לרכוב על אופני Gio Bikes 250cc שעות על גבי שעות, בהנחה שתבצעו להם תחזוקה שוטפת כמו בכל אופני שטח אחרים. אני בהחלט ממליץ על אופני Gio pit על החלקים האיכותיים שלהם כחלופה לאופניים סיניים.

נוֹסָף…

יש הרבה ב-X31, אבל המאפיינים העיקריים מלבד המנוע והמתלים הם הבלמים, הפקדים ושאר חלקי הגוף. שני הגלגלים חזקים יותר מהשנים הקודמות של האופניים האלה, מה שמבטיח לך שהם יעמדו בהתעללות שניתנו להם על ידי רוכבים מבוגרים. על הגלגלים יש בלמי דיסק הידראוליים כדי לתת לך כוח עצירה כמו אופני מוטוקרוס. המהדקים המשולשים עשויים מסגסוגת ברמה גבוהה שהופכת את הפקדים לרכים ונוחים יותר. בנוסף, אתה יכול להשיג את האופניים בארבעה צבעים שונים!

מחשבות אחרונות

תכונות האנודיזה והמוטוקרוס, החלקים באיכות יפנית והמראה החלקלק של אופני הפיט הזה בנפח 250 סמ”ק גורמים לך לרצות לרכוב. עם התנעה חשמלית, כל מי שיכול להכניס את התחת שלו על המושב יכול לרכוב עליו. אם אתם רוצים אופניים זולים ועמידים שיש להם מספיק כוח ומתלים כדי לקרוע את השבילים ואת שדה התירס, אל תלכו רחוק יותר. ל-Gio Bikes יש מכירות פומביות שבהן תוכלו להשיג את האופניים הללו בזול (משחק מילים). אם אתה לא רוצה לחכות למכירה פומבית שתסתיים אתה יכול פשוט לשלם עבור אופניים והם ישלחו לך אותו מיד. כמו כן, אם אתה רוצה לשדרג או לשנות כמה חלקים, ל-Gio Bikes יש הרבה חלקי אפטרמרקט וחלפים במלאי שיתאימו לאופני הפיט שלך. כל עוד אתה דואג לאופניים האלה, הם ידאגו לך. תהנה, ותקרע את זה!

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *