סקירת מלגזת Hyster שלנו

מלגזות היסטר מיוצרים ומופצים על ידי חברה אמריקאית NACCO materials handling Group. יש להם סוחרים בכל העולם, Adaptalift היא כיום הסוחרת הבלעדית האוסטרלית למגוון המלגזות החדש של Hyster.

טווח המלגזות Hyster DX יצא לאחר טווח המלגזות Hyster XM, החל משנת 1998 ועד 2006. טווח המלגזות Hyster DX הוחלף על ידי טווח המלגזות Hyster TX.

מגוון המלגזות Hyster 2.00 – H3.00 X – DX יוצרו במפעל היפני של NMHG, ויובאו לשוק האוסטרלי. מבחינה עיצובית הם היו קפיצה ענקית קדימה מטווח ה-XM.

מטרת מלגזות Hyster עם משאיות אלו, היכן לייצר מלגזה שתצליח יותר ותחזיק מעמד עם המתחרה במחיר הקרוב ביותר שלהן שהיה סדרת טויוטה 7.

כמה שיפורים בסיסיים מטווח ה-XM

מרווחי השירות – היכן גדלו עד 3000 שעות בין שירותים שגרתיים, מה שאפשר למשתמש הקצה לחסוך בעלויות תחזוקה.

אחריות – הם הציגו אופציית אחריות ל-3 שנים, למרות שהסטנדרט היה עדיין חודש 1200hour s12, האחריות לשלוש שנים שלהם הוגדלה ל-3 שנים של 3600 שעות (התנאים אכן חלו).

הבטחה של Hyster Parts – עכשיו זה המקום שבו זה מקבל טריקים, תמיד הייתה להם הבטחה של Woolworth לחלקים שלהם, אם תמצא חלק Hyster במקום אחר זול יותר הם היו מנצחים אותו ב-10%. הכל טוב להבטיח את זה, לא בטוח באמת באיזו תדירות משהו כזה היה מתרגל, שכן תקלות חירום שלו בדרך כלל מקלות על הצורך ברוב חלקי המלגזה.

לוחות גישה צדדיים – הם שינו את הגישה לתא המנוע שלהם כך שיכללו לוחות צד מתנדנדים ומכסים מוטים קדימה, מה שאיפשר גישה גדולה יותר לטכנאי שהיה צריך לטפל במלגזה.

לוחות רצפה – הם כללו גם לוחות הרצפה להרים, שכאשר אתה משתמש בלוחות הגישה הצדדיים, אתה מקבל גישה נהדרת ללא הגבלה למנוע ולהרכבת ההינע. טכנאים נוטים לאהוב את זה, שכן ידוע לשמצה קשה לעבוד על מלגזות.

היגוי – ההיגוי ההידרוסטטי קיים כבר זמן מה, אך Hyster עיצבה זאת מחדש עם 40% פחות חלקים שטופלו.

דאש – הדשב עוצב מחדש תוך מחשבה על גימור פלדה, המאפשר בלאי ועמידות נהדרים.

הרכבה בתא הנהג – תא הנהג תלוי על השלדה ב-4 נקודות ועם תושבות גומי ציר הפלדה. מביא לנסיעה נוחה למדי ואכן מאריך את חיי הרכיב עקב רעידות והלם בכביש, מה גם עוזר למפעילים עם בעיות גב.

עיצוב תא מפעיל

מלגזות Hyster בהחלט שינו את תא ההפעלה שלהם מספיק כדי להבחין בהבדל בין ה-Xm וה-DX.

להיסטר יש כמה דברים ייחודיים בהם, כאשר פונקציות הידראוליות של המפעיל הן סטנדרטיות לצד המושב, כמו גם דוושות המונוטרול, המאפשרות כיוון והאצה בדוושה האחת. מילה לחכמים שלדוושות המונוטרול צריך קצת להתרגל, אנחנו לא ממש מעריצים של זה, אבל כשהמפעילים מתרגלים לזה, הם אוהבים את זה.

לוח מכשירים

באמת שאין כאן שום דבר חדש עם כל הדברים הסטנדרטיים כלולים, כגון. מדדי טמפרטורת נוזל קירור ודלק מד שעות, נורות אזהרה, מעגל טעינה, לחץ שמן מנוע, טמפרטורת שמן תיבת הילוכים אוטומטית, חגורת חגורת בטיחות, פקק זוהר ומשקעי דלק דיזל בלבד. עם הגבלות אוויר, מפלס נוזל בלמים ונורות אזהרה של נוזל קירור נמוך הם אופציונליים.

עמוד ההיגוי גם נוטה כדי להתאים לעמדת המפעיל, הם כללו מדרגות צד גדולות יותר ללא החלקה במסגרת.

מנועים

היו להם לא מעט אפשרויות לבחור מהן, אם עכשיו אתה מסתכל עליהם יד שנייה, שווה להקפיץ את מכסה המנוע ולראות מה יש שם מתחת.

בדרך כלל הם הגיעו בשתי אפשרויות גפ”מ או דיזל, זה יהיה די נדיר למצוא אפשרות בנזין או דלק דו-קרב עם המלגזות האלה

אפשרויות מנוע גפ”מ/בנזין

מנוע מאזדה M4-2.0G או מנוע מאזדה M4-2.2 G.

אפשרויות מנוע הדיזל

מנוע מאזדה M4-2.5D או מנוע M4-3.0G.

ציוד אפשרי

מלגזות Hyster בדרך כלל נותנות לך הרבה תוספות אופציונליות שיש לקחת בחשבון, מגוון Hyster Dx לא היה שונה, אז פשוט בדוק שוב על מה אתה מסתכל אם אתה רוכש מלגזה Hyster DX יד שנייה.

כרכרה אינטגרלית להסטת צד – סוג זה של כרכרות המותקנות אינטגרליות להזזה צד אפשרו קיבולת גבוהה יותר ואורך המשאית הכולל מופחת.

סיאט – מושב ה-Sears Lo-rider חצי מתלה

גלגלים – הם מציעים גם אפשרות לגלגל כפול. אם אתה מסתכל על אפשרות יד שנייה, אל תדאג פשוט דבר עם סוחר המלגזות המקומי שלך לגבי התקנת ערכת אפטרמרקט.

צמיגים – לשעבר במפעל הם הגיעו עם פנאומטיקה, אבל אתה יכול גם להשיג צמיגים מוצקים נגד פנצ’ר, או צמיגים ירוקים או לבנים ללא סימון.

מערכת קירור, נגד סתימה – צינור נחושת משופר ורדיאטור סנפיר.

תיבת הילוכים ידנית – זה הוצע אבל אנחנו מוכנים להמר, אף אחד לא נכנס לאוסטרליה

מנופים – יש כאן לא מעט אפשרויות לשקול, בהיותן בקרות יד/רגל עבור ידיות קדימה/אחור, בקרות יד עם תיבת הילוכים ידנית.

מכשירי תאורה ואזהרה – נכללה גם אפשרות לערכת תאורה ואזהרה מלאה,

כיסוי מזג אוויר – הגנות גשם, כולל שמשה קדמית ומגב, וילונות אחוריים וצדדיים עם סוג רול-אפ ו-tiip-up.

מערכת פליטה ואוויר – פליטה אנכית או אלמנטים כפולים

שסתום וצינורות – הסטנדרט שלו עם 2 שסתומים, אבל יכול להפעיל 4 שסתומים, בקלות רבה. מאפשר הרבה אביזרים נוספים על המלגזה, כגון חיבורי משיכה לדחיפה.

מגוון מלגזות זה היה מגוון לחם וחמאה עבור Hyster, שנמכר באזור אסיה והפסיפיק ובסביבתו. בין 1998 ל-2007, בסופו של דבר הוחלף בטווח TX. המחיר הקמעונאי הממוצע החדש היה בין $25,000 ל-$35,000, תלוי באילו אפשרויות אתה מסתכל.

אתה יכול למצוא מלגזה Hyster Dx משומשת בכל מקום שבין $5,000 – $15,000 שוב, תלוי במצב ובגיל. בהיותו מנוע מאזדה, די קל למצוא חלקים לשירות ותחזוקה. כאופציה יד שנייה, מלגזות אלו מתאימות לשימוש של 25 שעות בשבוע או פחות, כשהן מתחילות להזדקן.

אבל מטופלים ומטופלים באופן קבוע, אתה צריך להחזיק אותם בעשרות שנים קדימה. אז דבר עם הספק המקומי שלך אם אתה מעוניין לקנות מלגזה Hyster DX יד שנייה.

דוגמאות למכירה של מלגזה Hyster

2001 Hyster H2.50DX

2000 Hyster H2.50DX

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *