סקירת מסיר לחות של Soleus Air CFM-40e

לאחרונה רכשתי מסיר לחות Soleus Air CFM-40e לבעיות רטיבות בחדר השינה שלי. בהתבסס על הניסיון שלי אני יכול לומר בכנות שמסיר הלחות מסדרת Soleus Air CFM-40e מדורג בין המובילים של כל המותגים בגודל זה. רוב הסיכויים שאם אתה מאמין שאתה צריך מסיר לחות אז אתה כנראה צריך אחד. חלק מהסימנים לכך שאתם צריכים מסיר לחות הם עיטורי עץ נרקב, ריחות מעופש, עיבוי חלונות, כתמי מים על קירות פנימיים ותגובות אלרגיות מוגברות. כל אלו מהווים אינדיקציה ללחות מוגברת בביתכם וסיבה לקנות מסיר לחות טוב.

אם תתעלמו מהרטיבות, התוצאה תהיה צמיחת עובש וטחב וגם שחרור של נבגי עובש שהם תורמים עיקריים לאלרגיות ולאסטמה. אם לא מטפלים במהירות, בעיות רטיבות ארוכות טווח עלולות ויגרום לנזק של אלפי דולרים.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לנסות לרדת לשורש בעיית הלחות. ההימור הטוב ביותר שלך הוא לתקן את בעיית הלחות בשורש. עם זאת, לפעמים פשוט לא ניתן למצוא או לתקן את הבעיה; ובכך הופך מסיר לחות לחובה. אם אתם מחפשים מסיר לחות יעיל ושקט, אל תחפשו רחוק יותר מה-Soleus Air CFM-40e. להלן התכונות והסקירה שלי על Soleus Air CFM-40e.

מבצע כמעט שקט

ללא ספק התלונה הגדולה ביותר עבור מסיר לחות היא רמת הרעש. אם אי פעם עמדת ליד מסיר לחות אתה יודע כמה הם יכולים להיות רועשים. Soleus Air CFM-40E הוא ללא ספק מסיר הלחות השקט ביותר שאי פעם השתמשתי או שמעתי. ליחידה שלוש רמות הספק; שקט, בינוני וגבוה. כאשר רמת הכוח מוגדרת לשקט, רמת הקול היא 41 דציבלים לפי המדריך למשתמש. כדי להקל על ההבנה, ספרייה היא בדרך כלל בסביבות 30 דציבלים. שיחה רגילה היא 60 – 70 דציבלים. אז 41 דציבלים הם איפשהו בין ספרייה שקטה בלחש לשיחה רגילה.

יש לי גם מסיר לחות ישן יותר של LG. הוא משמש במרתף שלי. זה בהחלט סוס עבודה אמיתי. אבל זה גם נשמע כמו מנוע סילון בהמראה. עשיתי טונות של מחקר על מסיר לחות לפני שרכשתי אחד. אבל עדיין הייתי מאוד עצבני כשהזמנתי את ה-Soleus Air CFM-40e כי הוא היה אמור לשמש בחדר השינה שלי ומעולם לא שמעתי ריצה אחת. הייתי צריך משהו שהיה מאוד שקט. Soleus Air CFM-40e הוא בהחלט זה; שקט במיוחד. אני לא תמיד מפעיל אותו בלילה כי רמות הלחות לא תמיד גבוהות, אבל כשאני מפעיל אותו בלילה, אני אפילו לא שם לב שהוא שם. זה יושב בערך 3 מטרים מרגלי המיטה שלי. אני לא אומר שאתה לא יכול לשמוע את זה בכלל, אבל זה קצת כמו רעש לבן. בדרך כלל יש לי טלוויזיה דולקת בחדר השינה שלי כשאני הולך לישון. הטיימר מכוון בטלוויזיה למשך 60 דקות ובדרך כלל אני ישן הרבה לפני כן. בזמן שהטלוויזיה דולקת, אני לא יכול לשמוע את מסיר הלחות בכלל. אם במקרה אני מתעורר בלילה אני כבר לא שם לב שהוא דולק.

בניגוד למסירי לחות מסורתיים, ה-Soleus Air CFM-40e משתמש במדחס סיבובי, וזו אחת הסיבות שהוא כל כך שקט. רוב המדחסים האחרים משתמשים במדחס מהסוג ההומני שהוא חזק יותר. גם מנוע המאוורר כמעט שקט. מהנדסי Soleus Air עשו מאמצים רבים במהלך שלב התכנון כדי להבטיח פעולה כמעט שקטה.

יכולת הסרת לחות חזקה במיוחד

מסיר לחות פועלים על ידי שאיבת אוויר ליחידה באמצעות מאוורר. כאשר האוויר נשאב לתוך מסיר הלחות הוא מתקרר על ידי משיכת האוויר מעל מערכת סלילים קרה. לאוויר קריר אין את היכולת להחזיק מים כמו לאוויר חם. כאשר האוויר מתקרר, המים באוויר החם מתעבים על הסלילים הקרירים. המים שנאספו על הסלילים ואז בורחים מהסלילים האלה ומטפטפים לתוך מחבת תפוס. לאחר שהאוויר השיל את מימיו, הוא נמשך בחזרה על סלילים חמים יותר. הסלילים החמים מחממים את האוויר בחזרה ליותר חדר כמו טמפרטורה מבלי להכניס יותר מים לאוויר. ככל שיש יותר שטח פנים לסלילים, כך גדלה יכולת הסרת הלחות של היחידה.

ה-Soleus Air CFM-40e מדורג להסיר 40 ליטר מים ליום. זה 5 ליטר מים כל יום. עם זאת, מיכל המים יכיל רק 12.5 ליטר מים. משמעות הדבר היא שאם האוויר בחדר שלך כל כך לח עד שמסיר הלחות למעשה מסיר 40 ליטר ליום, תצטרך לרוקן את המיכל בערך 3.5 פעמים ביום. ה-Soleus Air CFM-40e מגיע כסטנדרט עם יציאת ניקוז רציפה. יציאת הניקוז הרציפה מאפשרת לך לחבר צינור לצד היחידה ולנקז ישירות לתוך ניקוז מסוג כלשהו או אפילו דרך חלון אם יש לך גישה אליו.

רמות לחות מושלמות עם הומידיסטט מתכוונן

ברגע שהלחות עולה מעל 50%, עובש וטחב יכולים להתחיל לצמוח, ובעיות לחות אחרות עלולות לצוץ. ניתן למדוד את רמות הלחות בעזרת מד לחות פשוט. מד לחות הוא כלי שיגיד לך עד כמה האוויר לח על ידי מדידת כמות אדי המים באוויר. המחירים הם על כל המפה, אבל עבור השקעה קטנה אתה יכול לקבל מושג טוב עד כמה האזור שלך לח. רכשתי מד לחות באינטרנט ושילמתי פחות מ-$10. זה עובד מאוד טוב.

ל-Soleus Air CFM-40e 4 הגדרות רמת לחות. שלוש מההגדרות הן יבשות / בינוניות / לחות. הגדרת היבש היא לרמת לחות של 50%. ההגדרה הבינונית שומרת היא לרמת לחות של 60% וההגדרה הלחות שומרת על השטח על 70% לחות. ההגדרה הרביעית היא הסרת לחות מתמשכת. בהגדרה זו ה-Soleus Air CFM-40e ימשיך למצוץ מים כמו גמל שמתכונן לטיול במדבר.

בתחילה חשבתי שהיעדר מגוון רחב יותר של הגדרות עשוי להיות בעיה. לא לדאוג. גיליתי שהשארת היחידה מוגדרת למצב יבש שומר על לחות השינה שלי בין 45% ל-50%. לפעמים רמת הלחות תהיה מעט נמוכה יותר ולפעמים היא קצת יותר גבוהה תלוי איפה שמתי את מד הלחות. ל-Soleus Air CFM-40e יש הרבה התאמות כדי לקבל את רמת הלחות הדרושה לך.

תכונות שונות

ללא ספק, יכולת הסרת לחות ושקט הם שני גורמים חשובים ביותר בעת החלטה על מסיר לחות. עם זאת, ל- Soleus Air CFM-40e יש יותר תכונות שהופכות אותו לערך יוצא דופן.

  1. זה חסכוני באנרגיה! חיברתי את Soleus Air CFM-40e למד שימוש חשמלי. בהתבסס על זה חישבתי אם אפעיל את מסיר הלחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע זה יעלה לי בערך 20 דולר. אני לא מריץ את זה קרוב כל כך. גיליתי שבחורף אני לא צריך להפעיל הכל כי התנור פועל והאוויר קר ויבש יותר. בעונת הקיץ, אני מפעיל אותו 8 שעות ביום; אז זה בערך $7 לחודש. לא רע בכלל לפתור בעיית רטיבות.
  2. עיצוב אטרקטיבי. לא תראה אותו מוצג בגלריה לאמנות, אבל עבור מסיר לחות הוא לא נראה רע. רוב מסיר הלחות הם קופסתיים ותעשייתיים במראה. ל-Soleus Air CFM-40e יש מראה אווירודינמי מעוגל ויפה. למרות שלא תראה את זה בגלריה לאמנות, ראיתי אמנות מודרנית לא כמעט אטרקטיבית.
  3. יש גלגלים בתחתית היחידה כדי להקל על ההזזה. זו לא יחידה כבדה במיוחד, ששוקלת פחות מ-31 פאונד. אבל הגלגלים מקלים על מעבר מאזור אחד לאחר אם צריך.
  4. רפפות מתכווננות בחלק העליון של היחידה כדי לכוון את זרימת האוויר הפלט לאן שאתה רוצה שהיא תגיע.
  5. ה-Soleus Air CFM-40e יפעל עד 36 מעלות פרנהייט. זה חשוב כי אם אתה משתמש בו במרתף או במוסך, הוא ימשיך לעבוד בטמפרטורה זו. מסיר לחות אחרים לא יפעלו בטמפרטורות כל כך נמוכות. ודא שאתה בודק את דירוג הטמפרטורה של כל יחידה שאתה רוכש וודא שהיא תעבוד באזור שאתה מתכנן למקם אותה.
  6. מצוף מגנטי שמכבה אוטומטית את היחידה כאשר מיכל הניקוז מלא. אין צורך לדאוג שהיחידה תעלה על גדותיה. רק ודא שאתה לא מסיר את הקלקר שמחובר לצוף כאשר אתה פורק את היחידה. הקלקר נמצא שם למטרה, אבל הוא נראה כמו חומר אריזה.

מוזר זה לא מוזר

כאשר ה-Soleus Air CFM-40e מופעל, מיד תבחין בדבר אחד בו שאולי לא תאהב. אבל, המוזרות האחת הזו היא למעשה עיצוב חכם של Soleus Air. המוזרות הקטנה היא בזמן שהיחידה מופעלת, מאוורר היניקה פועל ברציפות. גם כאשר היחידה אינה מייבשת לחות באופן פעיל, מאוורר היניקה פועל. זה רעיון חכם מכיוון שכאשר מאוורר היניקה פועל, האוויר בחדר עובר מחזוריות רציפה. על ידי כך מסיר הלחות יכול לנטר כל הזמן את הלחות בחדר. אם האוויר לא היה מועבר בחדר, מסיר הלחות יוכל לנטר רק את הלחות באזור בו הוא נמצא. המאוורר פועל כל הזמן הוא לא באמת בעיה כי הוא כל כך שקט. שמחתי מאוד עם הרכישה שלי של Soleus Air CFM-40e. אם אי פעם אצטרך מסיר לחות אחר, אני בהחלט אסתכל על Soleus Air.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *