סקירה כללית

Bajaj Auto חשפה את Bajaj Pulsar 200 DTS-i בפברואר 2007. זוהי גרסה חזקה יותר של Pulsar 150 ו-180cc. העמדה הגבוהה יותר עם נטייה גדולה יותר מאחור של השלדה הופכת אותו לספורטיבי.

מנוע:

Pulsar 200cc כולל את המנוע הראשון של הודו מקורר שמן המספק הספק מרבי של 18Ps@8000 סל”ד. זהו צילינדר יחיד מקורר אוויר עם חבית וראש סגסוגת כמו גם שסתומים תאומים. הצתה דיגיטלית כפולה Spark (DTS-i) ותא הרחבת מומנט – ExhausTEC מבטיחים רמות מספיקות של מומנט בסל”ד מנוע נמוך. Pulsar 200cc כולל תיבת הילוכים עם חמישה הילוכים עם דפוס אחד למטה וארבעה למעלה.

Pulsar 200cc שעון במהירות מרבית של 121kph. Pulsar 200cc משייט ל-60 קמ”ש ממנוחה תוך 4.73 שניות. האופנוע מציע קילומטראז’ מרשים של 38.3kpl בעיר ו-42.4kpl בכביש מהיר.

הנדסת עיצוב:

בכל הנוגע לאופני קרוזר כוח וסגנון הם הגורמים הקובעים. האופניים האלה שואבים את הסגנון מהגרסאות הקודמות שלהם והוסיפו כמה תכונות מעניינות.

תוספות חדשות ב-Bajaj Pulsar 200 הן נושא הצבע השחור הנישא לרגלי המזלג הקדמיים, בולמי הזעזועים האחוריים וזרוע הנדנדה, בנוסף למנוע ושישה חישוקי סגסוגת, למראה קטלני. מכלול פנס ראש/כיון מונמך יחד עם קצה זנב גבוה, נותן לו עמדה אגרסיבית ומוכנה להתנפל. משתיק קול מפלדת אל חלד עם פחית משתיק אלומיניום למראה ספורטיבי אמיתי וחיים ארוכים. דיודות פולטות אור (LED) אלגנטיות, דו-שורות, לאורך מסילת האחיזה המפוצלת, מחמיאות בצורה מושלמת למראה החטוב האחורי החדש.

רוכבי אופנוע רבים אוהבים לשנות את ה-Pulsar 150cc, 180cc ואחרים עם מפזר מודרני, צופרים חזקים יותר, החלפת צמיגים אחוריים בצמיגים גדולים יותר והעלאת המתלים האחוריים כדי להעניק מראה מירוץ הדורש מחיר גבוה יותר. מעניין ש-Pulsar 200cc מציע כמה מאלה כתכונות סטנדרטיות.

הם האופניים הראשונים בהודו הכוללים צמיגים ללא צינורות קדמיים ואחוריים, שמלבד יציבות מעולה הם בטוחים יותר מסוגי אבובים רגילים.

האופניים מציעים דיסק מלפנים ובלם תוף מאחור כמאפיין סטנדרטי. הפולסר כולל דיסק 260 מ”מ בחזית, האופניים המאסיביים נעצרים תוך 16.47 מ’ מ-60 קמ”ש.

תכונות בולטות:

אופני ה-Pulsar 200cc זורקים את ידית הבעיטה וגורמים לך להפעיל את המנוע רק עם האגודל. ל-Pulsar 200cc יש מד אודו דיגיטלי, מד דלק דיגיטלי ומד נסיעה דיגיטלי. Pulsar 200cc כולל קונסולה דיגיטלית המשתמשת רק בנורות LED ומשתנה בצורה חכמה את עוצמת התאורה האחורית הענבר שלה לצפייה ביום או בלילה. האופניים משתמשים במאגרים של 15 ליטר.

לסכם את זה…

Pulsar 200 היא ללא ספק מכונה עמוסה בכוח שמבטיחה להעניק לך פרץ אדרנלין אמיתי. עם מנוע מוכח ותכונות חדשות לחלוטין Bajaj Pulsar 200cc מתעלה על היריבים. כמו כן, התמחור הטוב יותר הופך את Bajaj Pulsar 200 לאופניים מושלמים עבור הכביש המהיר. גרסה זו של Pulsar מציעה לך כוח, ביצועים, קילומטראז’ ומראה!

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *