פינינפארינה ורו בונים קסדות מקוררות מים

בנוסף לקירור מים, קסדות אלו כוללות תכונות חדשניות רבות אחרות.

קסדה Pininfarina/Roux מקוררת מים קסדה Pininfarina/Roux מקוררת מים

פינינפארינהחברה איטלקית ידועה בעולם הרכב. חברה זו מספקת תמיכה עיצובית ליצרני רכב רבים מזה זמן רב. למעשה, נודע כי העיצוב של מכונית ה-TOGG המקומית שלנו נתמך על ידי Pininfarina. חברה זו החלה כעת בפרויקט חדש בשיתוף יצרן קסדות בשם Roux Helmets. הפרויקט החל בצורה של קסדות מירוץ מקוררות במים והייטק.

למרות שפרויקט הקסדה המקורר במים מיועד כעת למירוצי רכב, נראה שאפשר לפתח אותו עבור רוכבי אופנוע בזמן. מבט מקרוב על המערכת הזו מגלה שהיא יכולה להזרים מים של 11 מעלות בתוך הקסדה. טכנולוגיה חדשה זו, בשילוב עם טכנולוגיית ז’קט מרוצים קודמת בשם CoolShirt, אמורה לקרר גם את הגוף וגם את הראש של טייסי המרוצים.

כשמסתכלים על התכונות של עיצוב הקסדה הזו, מלבד היכולת לקרר אותה עם קירור מים, אנחנו יודעים שיש לה קטע צריכת מים. כלומר, נהגים יכולים לענות על הצורך במים באמצעות קסדה זו. בנוסף, מכיוון שהקסדה עשויה כולה מסיבי פחמן, הטכנולוגיות הנוספות הללו אינן באות עם החיסרון של משקל נוסף. מלבד כל אלו, הקסדה כוללת מיקרופון מובנה ומערכת רמקולים אטומה לרעש. אנו מאמינים שקסדות עם הטכנולוגיה העשירה והשימושית הזו יהיו שימושיות מאוד לטייסים באירועים למרחקים ארוכים כמו מרוצי ראלי או לה מאן. עם זאת, ניתן להניח שייקחו לפחות 3-4 שנים עד שהקסדה הזו תגיע לתחרות, ולפחות 5-6 שנים לרוכבי אופנוע להשתמש בפקק.

מָקוֹר: בלוג אוטומטי, רכב ונהג

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *