ציוד אבחון על ניידת השירות הנייד – משנה מסורת

כל כך הרבה אנשים היום מעריכים את הנוחות שהטכנולוגיה מביאה לחייהם, אבל ממשיכים לראות בשיטות תיקון רכב שגרה שאינה משתנה. הם יודעים שהמנועים ממוחשבים, אבל עדיין רואים בעיני רוחם את המכונאי האוטומטי השמנוני, מרפק עמוק במנוע, בחנות שלו מנסה “למצוא את הבעיה”.

אם זו ההשקפה שיש לכם על שירותי תיקוני רכב מודרניים, צפויה לכם הפתעה נפלאה. אותה טכנולוגיה שמביאה לך כל כך הרבה מותרות בחייך השפיעה גם על תעשיית הרכב. הודות למחשוב, ניידות שירות ניידות יכולות לשאת את הציוד הדרוש לאבחון הבעיות במנועים ובמערכות החשמל האוטומטיות העדכניות ביותר.

מהיר ומדויק

אז מה זה אומר? זה אומר ש-Mobile Car Care יכולה להביא את חנות הרכב ללא שומן, אלא אם כן יש צורך בשומן, לכל מקום שבו המכונית שלך חונה. שירותי תיקון רכב נייד מספקים יכולת אבחון חדישה לנוחותך האולטימטיבית. החדשות הטובות ביותר הן שאתה מקבל את אותו שירות איכותי שהיית מקבל אילו השארת את המכונית שלך בתיקון כל היום.

מכונת הדיאגנוסטיקה הממוחשבת אשר נישאת על גבי הטנדר המצויד לשירות דרך הינה היי-טקית ונועדת לאפשר לטכנאי לתת שירות מהיר ומדויק. למעשה, ציוד האבחון העיקרי הוא מחשב שניתן לחבר למנוע או למעגל החשמלי שלך. לאחר מכן, המחשב מבצע בדיקת אבחון אשר מביאה לקודי תקלות המוצגים על גבי צג.

הקודים מספרים לטכנאי התיקון את הבעיות המדויקות. קודי התקלה מוצלבים לרשימה של קודים ולכל קוד יש תיאור של הכשל המכאני, החשמלי או הרכיב הסביר. הימים הישנים של “בדוק את זה” ו”בדוק את זה” מתבטלים לרוב הודות לטכנולוגיה. Mobile Car Care מוודא שניגשים לתוכניות האבחון העדכניות ביותר ושציוד הטנדר הנייד נשמר מעודכן.

כמובן, לא כולם נוהגים במכונית חדשה. יש הרבה מכוניות חמש שנים, עשר שנים ומעלה על הכביש. אתה עדיין יכול לסמוך על ניידת השירות הניידת עבור תיקוני רכב, משאיות וטנדרים מעולים מכיוון שהטכנאים הוכשרו לתקן רכבים מדגמים מוקדמים ומאוחרים.

הכל באחד

הטנדר הנייד בצד הדרך מביא לך את ציוד הבדיקה, ציוד התיקון והטכנאי ביחידה אחת. סוג ציוד האבחון הנישא כולל את הדברים הבאים.

* כלי סריקה / מחשבי אבחון

* אבחון מערכת קירור/בודק לחץ

* בודק הזרקת דלק

* בודק מערכת חשמל

* בודק מערכת הצתה

* מחשב אבחון לגישה למידע טכני וקודי תקלות

* חלקי חילוף לרבות תרמוסטטים, חגורות, נתיכים וכבלים

* כלי עבודה ידניים ומגוון ציוד בדיקה קטן

זוהי רשימה קצרה כדי לתת לך מושג על ציוד התיקון המקיף הנישא על ניידת Car Care. ברוב המקרים, ניתן להשלים את תיקון הרכב בכל מקום שבו רכבכם חונה או התקלקל. אבל במקרה שיש לגרור את הרכב לבית המלאכה, חברת שירות הדרכים שלנו ערוכה לבצע גם את העבודה הזו.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *