תיבת ההילוכים הביתית של מיכל ALTAY הייתה בשימוש לראשונה!

השידור של BATU Power Group התחיל לראשונה!

דווח כי השידור של BATU Power Group הוזמנה לראשונה. השידור המשמש ב-ALTAY AMT הוכרז לראשונה ביום שישי, 27 בינואר, 2023. בנוסף, נמסר כי נמשכות פעילויות לשימוש בקבוצת הכוח BATU של מנוע ALTAY כולה, כולל חבילת הקירור.

נמסר כי לוח הזמנים לאספקת טנק ALTAY יפורסם באפריל 2023. מנכ”ל BMC Power, מוסטפא קוואל, אמר בהצהרה כי BATU תפעל כקבוצת כוח. עד כה המנוע וההילוכים עבדו בנפרד, אך בעתיד מערכת הקירור וכו’. הוכרז שהם ישולבו ויפעלו ככוח.

קבוצת הטנקים החזקה של אלטאי BATU

כמו כן, הוכרז כי יוצרו עד כה 10 מנועי UTKU ו-6 אב-טיפוס של BATU. בהקשר זה, ל-BMC Power יש יכולת לייצר 1,000 מנועים בשנה. לחברה יכולת לייצר כ-800 צילינדרים ומנועי 200 וולט בשנה.

נחתם חוזה לשידור טנק ALTAY הדרום קוריאני

SNT Heavy Industries מדרום קוריאה ו-BMC ​​חתמו על חוזה לייצוא תיבת הילוכים אוטומטית של 1,500 כוחות סוס המשמשת במיכל ALTAY. לפי הודעת SNT Heavy Industries, השווי הכולל של ההסכם הוא 200 מיליון יורו. בנוסף, ההסכם כולל אפשרויות שונות.

נמסר כי חוזה היצוא נחתם לאחר שמונה חודשים של בדיקות במיכל הראשי ALTAY. בהקשר זה, דווח כי כמעט 200 ק”מ של נהיגת שטח הושגו ביום אחד, אפילו על פני שטח קשים וסביבות קשות.

לטנק ALTAY תהיה קבוצת כוח לאומית ב-2025

נשיא התעשייה הביטחונית של נשיאות טורקיה פרופ. ד”ר. איסמעיל דמיר התארח בתוכנית “Kayıt Altınde Özel” ב-10 באוגוסט 2022 בערוץ Haber Global. בתשובה לשאלותיו של המארח סאינור טזל על התעשייה הביטחונית, אמר דמיר גם הצהרה על טנק אלטאי.

דמיר השתמש באמירות הבאות:

“יש מעט חברות בעולם שמייצרות שידורי כוח ברמה כזו. זו משימה לא קלה. המנוע שלנו נבדק כבר די הרבה זמן. 1500 כ”ס הקבוצה פונה ישירות לטנק אלטאי. ה-1000 כ”ס שלנו. מנוע הקבוצה מעט קדימה. הבדיקות נמשכות. עד 2025, Altai יפעל על המנוע המקומי שלנו.

לוקח זמן מסוים עד שהמנוע מגיע לרמה מתאימה. למשל, הטנק הקוריאני דומה מאוד לשלנו. נכון לעכשיו, קוריאה משתמשת רק במנועים. יחידת הכוח היא מגרמניה. כשהתחלנו את תהליך המנוע הראשון, היינו אמורים להתחיל בתמיכה של שתי חברות מערביות, אבל זה לא קרה. הייתה דעה לא לתת את מנוע הטנק לטורקיה. אלה קרו בעבר.

טורקיה היא כבר לא מדינה שעומדת בסטנדרטים שמתירים אחרים. אם נגיד שנגן על האינטרסים הלאומיים שלנו בעצמנו, זה לא הגיוני. “זו בעיה שהמדינה צריכה לשים אליה לב”.

מְעוּרָב

המנוע של טנק Altai “BATU” נבדק בהצלחה

יוסף אמיר אישיק

סטודנטית של הפקולטה להנדסת מכונות בגזיאנטפ. חובבי התעשייה הביטחונית ויחסים בינלאומיים

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *